• ~stary telewidz
    (2012-12-22 09:56)
    Nie byłoby takiego tłoku na drogach przed świętami, gdyby miastowe pozostały w domu. Tatulo wieprzki i krowy z morgamy wyprzedali, aby dzieciska urzundzić w mieście i za resztę taksówka kupili.To mamy teraz tłok na drogach i wyścigi, aby matuli pomóc w wydojeniu pozostałych krów.
  • ~pingwin
    (2012-12-21 19:08)
    nie poluja moze to chamstwo na drogach naucza jezdzic popieram i tak za male kary...
  • ~czytelnik
    (2012-12-21 15:44)
    Tresc nie odpowiada tylulowi. Nic sie nie dowiemy czytajac go. Zmiencie tylul!!! W ten sposob zasmiecacie Dziennik. Gdzie rzetelnosc dziennikarska?
  • ~Ironimuss
    (2012-12-21 16:38)
    re ~czytelnik2012-12-21 15:44 "Tresc nie odpowiada tylulowi. Nic sie nie dowiemy czytajac go." - Zgadza sie tez i to, ze piszesz "po polskiemu".
  • ~Polacy mają z reguły niezłą technikę
    (2012-12-21 17:37)
    jazdy ale ułańska fantazja i po wielokroć brak myślenia czasem połączone razem z nadużyciem spożycia alkoholu powodują,że polskie drogi przypominają safari. Ale to nie powinno być powodem ustawiania fotoradarów tam gdzie jest szeroko,widocznie i bezpiecznie i jeszcze tych wynalazków typu kaskady i polowań z ukrytych kamer... Nie tędy droga...Chyba,że ratujemy kasę ale to miecz WYJĄTKOWO obosieczny.Pozdrowienia świąteczne.
  • ~TU CHUSK
    (2012-12-21 18:16)
    NIE KARMIE POLICYJNYCH KRETYNÓW I PLATFORMERSKICH MIERNOT.
    MogA mnie cmoknąc w pukel !!!
    A i tak jezdze tak, aby zdązyć !!!
  • ~xzs
    (2012-12-21 18:42)
    Ktoś kto podstępem wymusza itd podlega karze... co na to prokurator? Czyżby zgoda Seremeta na jawne przestępstwa?
  • ~jot
    (2012-12-21 20:24)
    Ale z tego redaktora jełop! Należy jeździć zgodnie z przepisami, ćwoku. Policja nie poluje, policja pilnuje porządku! Panie Redaktorze Naczelny, niech Pan w końcu wywali tego młota, co pisze o motoryzacji. Proszę!
  • ~Marek
    (2012-12-21 22:53)
    Nie trzeba byc piratem żeby zarobić mandat. Większość kierowców przekracza prędkosć, co nie oznacza od razu stwarzania zagrozenia na drodze. Ja tam jeżdżę z Yanosikiem w komórce, bo nie warto ryzykować. Wolę coś dziecku kupić niż płacić mandat.