• ~raf44
    (2012-12-22 16:33)
    Czegos takiego niema w zadnym innym kraju tylko w Tuskolandzie. Autostrad jak na lekarstwo, drogi do doopy a co kilometr kontrola. Vincent zaciera rece bo bedzie czym latac dziury, ale nie w drogach tylko w budzecie.
  • ~Robert
    (2012-12-26 16:55)
    CB - poradnik

    Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady.

    www.radioamator.elektroda.eu
  • ~drogowiec
    (2013-02-24 08:09)
    Jechać zgodnie z przepisami a łapacze na bezrobocie!
  • ~Misiu
    (2013-02-14 22:29)
    Jak nie złoją kierowców to my będziemy płacić wyższe podatki A fakt faktem to oc teraz wyprawiają kierowcy na skrzyżowaniach to horror. Tylko tam bym postawić te fororadary i tysiace złapanych za jazdę "na kolorze" by się znalazło.
  • ~mb5851
    (2013-01-06 18:17)
    Tu wielu z Was , ma całkowitą rację. Zgadzam się. TO TYLKO O KASĘ IDZIE !!!. Wszędzie . Nawet w innych "branżach". Brak skrzynki pocztowej - kara do 10 tysięcy złotych. Przeterminowany dowód osobisty , to "wydatek" do 5-ciu tysięcy !!!. Ku...a.!!!. Jaki ustrój był w końcu lepszy. Niebawem , Sołtysi będą posiadać "wszelakie" uprawnienia . Karno -kontrolne. Nieprzewidywalny jest "wachlarz" możliwości Naszych "elyt". Określić należało by raczej "JELIT" , zaś Wszystkim wiadomym jest ,że w niektórych , znajduje się (przepraszam) ***** na wylocie. Więc przy najbliższych Wyborach ,postarajmy się "spuścić wodę". Amen . Pozdrawiam Wszystkich ZA i PRZECIW. Ateista-bezpartyjny.
  • ~Iron
    (2013-01-03 08:40)
    RE: ~ciach2012-12-28 14:35 ... Niech pirat drogowy dalej sobie zap... Byle zapłacił." - Zapłaci za trzy dni. Gratulacje dostarczy listonosz. Tak to funkcjonuje w normalnej Europie.
  • ~Gość
    (2013-01-02 16:13)
    Powinni jeszcze dostać na wyposażenie paralizatory i bazooki. Mogli by strzelać do nas bez ostrzeżenia a potem wysłać madnat wdowie/owi. Te wszystkie służby są wyłącznie przedłużonym, zbrojnym ramieniem Tuska do nękania narodu pod pozorem zwiększenia naszego bezpieczeństwa.
  • ~CYNIK
    (2013-01-01 12:58)
    do ~kamyk. Myślisz,że sięwymigasz ??! Wtedy dostaniesz mandat z kpiny z władzy !
  • ~Qsa
    (2012-12-30 17:48)
    Nie no super!! prócz strażaków, kolejarzy, leśników i pocztowców to w tym wolnym państwie chyba wszyscy mogą czatować na kierowców !!
  • ~ciach
    (2012-12-28 14:35)
    Podoba się mi zwłaszcza, ze ITD nie zatrzyma przekraczającego prędkość kierowcy, tylko zrobi mu zdjęcie. Od razu będzie bezpieczniej;) O co chodzi? O pieniądze oczywiśce. Niech pirat drogowy dalej sobie zap... Byle zapłacił.