• ~real
    (2012-05-25 10:54)
    jaki pan taki kram
  • ~SIARA
    (2012-05-24 23:41)
    POLSKA TO JEDNAK ZACOFANY KRAJ ALE CO TU OCZEKIWAC OD LUDZI Z PO TO TAK JAK BY MALPIE KAZAC KOMPUTER ZLOZYC
  • ~mangusta Gdynia
    (2012-05-25 07:56)
    DLACZEGO UNIA EUROPEJSKA NIE KONTROLUJE W JAKI SPOSÓB WYDATKOWANE SA PIENIĄDZE UNIJNE???BEZ TEJ KONTROLI POLACY ZOSTANĄ Z SYPIĄCYMI SIĘ STADIONAMI I AUTOSTRADAMI-BĘDĄ JE REMONTOWAĆ ZA WŁASNE PIENIĄDZE I JEDNOCZEŚNIE SPŁACAĆ UNIJNE DŁUGI!!!
  • ~kentom34
    (2012-05-25 07:47)
    Do Piotra: A co się to stało? Nie wyspałeś się? Patrz, jaka piękna pogoda i uśmiechnij się zamist zgrzytać!
  • ~mangusta Gdynia
    (2012-05-25 07:50)
    AGENTURA WYGRYWA PRZETARGI NA BUDOWĘ AUTOSTRAD I ZLECA PRACE INNYM MAŁYM FIRMOM KTÓRE NIE POSIADAJĄ KAPITAŁU I PARKU MASZYNOWEGO-DLATEGO JEST DROGO-NIE TERMINOWO-I OBNIŻANE SA KOSZTY MATERIAŁOWE PRZEZ CO UPADA JAKOŚĆ -CENA WYJŚCIOWA PRZEKRACZA 2X CENĘ EUROPEJSKA A BUDOWANE JEST ZA 1/3 TEJ WARTOŚCI-RZĄD TUSKA JEST TEGO ŚWIADOMY!!!
  • ~józik
    (2012-05-25 07:19)
    sam tytuł świadzczy o że ten pismak bierze sie za pisanie artykułu nie mając zielonego pojęcia o tym co pisze.
  • ~piotr
    (2012-05-25 03:21)
    Narod Baranow,,,Wy dziekujcie Europie,ze mozecie cos takiego stworzyc,,i cos po sobie zostawic,bo w innej czesci swiata byscie z tymi wrednymi mordami siedzieli na dzrewach i liscie bez sensu pompowali,,i do chin na zarobek jezdzili,,,troche pokory z tego co macie
  • ~nec
    (2012-05-25 02:56)
    takie "montrum" to standardowe maszyny używane przy każdej niemieckiej autostradzie. W niemczech one pracują na codzień na odcinkach gdzie nie ma euro i żadnych terminów. Takie monstra jak ktoś wcześniej napisał powinny być rok temu na każdym z odcinków i autostrada już dawno byłaby skończona. Uratowac przed kompromitacją ? kraj prawie 40 mln nie potrafi zbudować 100 km autostrady
  • ~Denis the Penis
    (2012-05-25 00:16)
    Dlaczego to monstrum sciagaja dopiero teraz? Mozna bylo juz 2 miesiace temu? A tak w sumie, to na kazdym odcinku autostrady powinno pracowac w Polsce takie urzadzenie. Jakie to tam znowu monstrum? Przestancie sie Polacy ciagle dowartosciowywac byle go*nem! ;)
  • ~TUSK DONALD
    (2012-05-25 05:37)
    NAMAWIAM WSZYSTKICH POLAKÓW STARYCH PO 60 TCE MŁODYCH 19 LETNICH
    IDŻCIE DO ROBOTY NA PAŃSTWÓWKE TAM JEST ŻYCIE ,ŻYCIE DOPIERO TAM SIĘ ZACZYNA TAM MACIE GWARANCJE ŻE TAM STAROŚĆ NIE PRZYJDZIE ...