Rozpoczęcie meczu planowane jest na godz. 21; utrudnienia w ruchu zaczną się od godz. 17 i potrwają do północy.

Jak przy każdej imprezie na Stadionie Narodowym ratusz zapowiedział zamknięcie Saskiej Kępy - oprócz wjazdu mieszkańców pojazdami z identyfikatorem SK, autobusów ZTM, taksówek i jednośladów. Do szpitala dziecięcego przy Niekłańskiej będzie można dojechać od ul. Międzynarodowej i Saskiej przez Zwycięzców. Przejeżdżające przez Saską Kępę autobusy 117, 138 i 146 będą jeździły objazdem.

Co pięć minut z pl. Narutowicza przez Most Poniatowskiego do ronda Wiatraczna - od godz. 18 do 21 - będzie kursowała dodatkowa linia tramwajowa 77.

Ok. godz. 22 może zostać wyłączony ruch na moście Poniatowskiego - od ronda Waszyngtona do de Gaulle'a, a przywrócony ok. północy. Jeśli ruch zostanie zamknięty, autobusy i tramwaje pojadą objazdem. Autobusy linii zastępującej połączenie tramwajowe pojadą od ronda de Gaulle'a do ronda Wiatraczna przez plac na Rozdrożu i Most Łazienkowski.

Dla wracających z meczu od godz. 22.30 do północy, z Wybrzeża Szczecińskiego przez most Świętokrzyski do Dworca Centralnego i z ronda Waszyngtona na Bródno, będą uruchomione dwie dodatkowe linie autobusowe. Stałe linie przejeżdżające obok stadionu oraz nocne odjeżdżające z Dworca Centralnego będą miały dodatkowe kursy.

Pociągi SKM do północy będą jeździły linią średnicową - przez przystanek Stadion, z którego średnio co pięć minut od godz. 22.30 będą odjeżdżać pociągi w obie strony. Po meczu wszystkie pociągi Kolei Mazowieckich mają przejechać przez dworzec Stadion.