Zasypaliście nas bardzo ciekawymi fotografiami z najróżniejszych stron świata. Serwis Infooko.pl wprost pęka od nich w szwach. Dziękujemy i prosimy o więcej! Konkurs kończy się dziś o godzinie 24.00 (09.09.2009 r.). Listę zwycięzców ogłosimy 10.09.2009 roku. Zostało niewiele czasu dlatego do dzieła!

>>>Unikatowe auto złapane na polskiej ulicy!

p

Przypominamy zasady naszej zabawy - prosimy o przysyłanie zdjęć aut i motocykli - starych i nowych. Tuningowanych w dobrym i złym guście. Maszyn zabytkowych, odrestaurowanych unikatów, jak i takich w kompletnej ruinie. A może ktoś upoluje jakiś zamaskowany prototyp?

>>>Prototyp Ferrari na zdjęciu naszego szpiega!

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy prawdziwie męskimi filmami. Do rozdania mamy pięć sztuk DVD z filmem "James Bond - Quantum of Solace" oraz 10 sztuk DVD "W cieniu chwały".

>>>Kubańskie maszyny i niemiecka straż pożarna

Przyjmujemy fotografie robione aparatami fotograficznymi, a także telefonami komórkowymi. Prosimy o dokładny opis - musi on zawierać dane autora (przynajmniej imię), numer telefonu kontaktowego, plus kilka zdań, gdzie znajduje się upolowany cud na kołach.

Przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem jest bajecznie proste. Wystarczy wejść na serwis Infooko.pl i wypełnić formularz. Życzymy udanych łowów!

p