Jak donieśli nam organizatorzy w tym roku liczba zgłoszonych samochodów dobiega 200 a przewidują też około 500 klubowiczów wraz z rodzinami. Program spotkania to atrakcje dla dużych i małych - wieczorne ogniska i grille, turnieje z atrakcyjnymi nagrodami i dyplomami, wybory Samochodu Zlotu, uroczysty przejazd wszystkich aut, mecze piłki nożnej i paintballu.

>>>Prosto z Japonii - 240 KM w Polsce

Klub Mitsumaniaków www.mitsumaniaki.com , który działa od kwietnia 2004 roku, został stworzony dla wszystkich entuzjastów aut tej japońskiej marki i zrzesza już ponad 2 tys. ludzi - to dwukrotnie więcej niż w 2008 roku. W internetowym forum klubu uczestniczy już blisko 8 tys. osób.

>>>Ale jazda! Lancer na gaz!

Na stronie www.mitsumaniaki.com można znaleźć wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, zebrać opinie na ich temat, podyskutować na forum. Jednym z ciekawszych projektów klubu jest Mitsumaniaki Assistance, dzięki któremu klubowicze pomagają sobie wzajemnie w razie kłopotów na drogach na terenie całego kraju.

>>>Uwaga! Te samochody to bat na złodzieja

Honorowymi członkami klubu są Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych Maciej Wisławski oraz kierowca rajdowy Mariusz Stec.