MyLife to nowa seria limitowana Fiata oferowana w modelach Punto Evo oraz Panda. 

Punto Evo MyLife oferowane jest zarówno w wersji 3d i 5d. Auta dostępne są z benzynowymi jednostkami napędowymi 1.2/69 KM lub 1.4/77 KM. Oba silniki spełniają normy emisji spalin Euro 5 i są wyposażone w system Start&Stop obniżający zużycie paliwa i emisje CO2 do atmosfery.

Promocyjna cena Punto Evo MyLife wynosi 39 990 złotych (3d, silnik 1,2/69KM), a wersja z sinikiem 1.4 jest o 1000 złotych droższa. Punto Evo MyLife w wersji 5d kosztuje 41 490 zł (1.2/69KM) i 42 490 zł (1.4/77KM).

W standardzie dostajemy 4 poduszki powietrzne, klimatyzację, radioodtwarzacz CD/MP3 i z przyciskami sterującymi na kole kierownicy, system Blue&Me z portem USB/AUX, nawigację TomTom zintegrowaną z deską rozdzielczą i systemami pokładowymi samochodu, centralny zamek sterowany pilotem, regulacja wysokości fotela kierowcy, stylizacja MyLife czyli nowy panel deski rozdzielczej, zderzaki z wstawkami w kolorze czarnym fortepianowym, przednie reflektory z przyciemnionym lustrem, lusterka boczne i klamki w kolorze nadwozia, nakładki na słupki boczne w kolorze czarnym fortepianowym.

Samochody Punto Evo MyLife są standardowo wyposażone w nowy system multimedialny zintegrowany z nawigatorem Blue&Me-TomTom, który dzięki kolorowemu, dotykowemu ekranowi pozwala na zarządzanie telefonem, nawigacją i podaje przydatne podczas jazdy informacje, uzyskiwane bezpośrednio z układów elektronicznych auta. Za pomocą ekranu dotykowego można nawet sterować odtwarzaczem multimedialnym.

Punto Evo MyLife jest wyposażane w system eco:Drive, który zbiera informacje na temat stylu prowadzenia i osiągów auta poprzez interfejs Blue&Me i poddaje je analizie, na podstawie której dostarcza kierowcy porad odnośnie zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń. Funkcja eco:Drive jest zainstalowana również w systemie Blue&Me-TomTom, gdzie dzięki informacjom "eco:Drive Info" kierowca ma do dyspozycji podawane w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat wpływu na ekologię swego stylu jazdy oraz wskazówki odnośnie optymalnego doboru biegu w danym momencie.

Nowa wersja limitowana modelu Panda MyLife zastępuje w gamie Pandę Active. Wersja ta dostępna jest z 69-konnym benzynowym silnikiem 1.2 spełniającym normy emisji spalin Euro 5. Cena promocyjna modelu Panda MyLife wynosi 29 990 złotych. Na pokładzie klimatyzacja manualna, radioodtwarzacz CD/MP3, wspomaganie kierownicy z funkcja city, pełnowymiarowe koło zapasowe, zderzaki w kolorze nadwozia.