Serwis GrupoweAutozakupy.pl musisz dodać do ulubionych w swojej przeglądarce. Dlaczego? Jak mówią przedstawiciele firmy Innova GJK, pomysłodawcy i właściciele przedsięwzięcia, to pierwsza w Polsce wyspecjalizowana internetowa platforma grupowych zakupów nowych samochodów. Powstała, by zbierać grupy klientów zainteresowanych zakupem w salonie auta wybranej marki i w ich imieniu negocjować najlepsze ceny. Zapewniają, że pomocą tejże platformy można uzyskiwać atrakcyjne warunki zakupu wszystkich marek samochodowych dostępnych w Polsce. Oto szczegóły...

Wystarczy wejść na stronę GrupoweAutozakupy.pl i wypełnić formularz podając podstawowe informacje nt. wybranego modelu auta. Dalej sprawy toczą się same… Rolą platformy jest zebranie grupy klientów zainteresowanych zakupem auta danej marki oraz wynegocjowanie w ich imieniu najlepszej oferty zakupowej, na warunkach, które nie byłyby możliwe do uzyskania gdyby każdy klient działał indywidualnie.
Platforma powstała aby kojarzyć w grupy zakupowe klientów indywidualnych zainteresowanych zakupem pojedynczego samochodu, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące optymalizacji kosztowej zakupu kilku sztuk aut.

Jak to działa?
"Proponowany przez nas system jest bardzo prosty i wymaga od potencjalnego nabywcy samochodu jedynie wypełnienia formularza na stronie oraz pewnej dozy cierpliwości - zebranie grupy zakupowej i przedstawienie konkretnej oferty obliczone jest na maksymalnie dziewięć tygodni. Zakup nowego auta jest jednak decyzją, którą podejmuje się z rozwagą i, jak wynika z danych statystycznych, nie częściej niż raz na trzy do pięciu lat. Dlatego też podany maksymalny czas oczekiwania nie powinien przesłonić możliwych do uzyskania konkretnych oszczędności." - mówi dziennikowi.pl Inga Kasak z platformy GrupoweAutozakupy.pl.

Jakie rabaty?


Minimum to 4 proc., a więc przy zakupie samochodu za ok. 50 tys. zł - oznacza to oszczędność około 2 tys. zł. W przypadku aut z wyższej półki - klasy premium - w grę wchodzą upusty sięgające 20 proc. Rachunek jest prosty za limuzynę wartą 300 tys. zapłacisz ok. 60 tys. zł mniej. Kasak mówi nam, że wystarczą minimum trzy osoby chętne na auto jednej marki aby można było liczyć na jakikolwiek rabat.

To co ważne klient nie ponosi żadnych opłat z tytułu współpracy z platformą GrupoweAutozakupy.pl. Kolejna zaleta - w przypadku zaakceptowania przez klienta przedstawionej oferty, podpisanie umowy kupna-sprzedaży na wybrany samochód oraz wynikające z tego faktu płatności odbywają się bezpośrednio pomiędzy klientem a dilerem, bez udziału platformy. 

Usługi dodatkowe
Nie masz pieniędzy? Platforma GrupoweAutozakupy.pl oferuje także finansowanie każdego kupowanego za jej pośrednictwem nowego samochodu, tzn.: kredyty, leasing oraz wynajem długoterminowy. Jest to także oferta ubezpieczeń oraz wydłużone gwarancje na każde nowozakupione auto. Wszystkie te usługi zapewniają kompleksową obsługę każdego nabywcy auta.

Spółka Innova GJK, została założona przez zespół ludzi, którzy odeszli z oficjalnych przedstawicielstw koncernów samochodowych.