Dwa tygodnie temu wygrał ósmą eliminację - Rallycross Norden w szwedzkim Strangnas i na torze w pobliżu Grójca chciał zapewnić sobie tytuł. Do jego wywalczenia nie potrzebował zwycięstwa, wystarczyło, aby na dwóch pozycjach w niedzielnym wyścigu finałowym nie było jego najgroźniejszego rywala - Szweda Kennetha Hansena (Citroen C4).

Wygrał Doran, drugi był Norweg Frode Holte (Volvo C30), a trzeci Hansen i dzięki temu Isachsen po raz drugi z rzędu zdobył tytuł w Dywizji 1 (najmocniejsze samochody z napędem na cztery koła, silnikami o pojemności 2 litrów z turbodoładowaniem).

Były mistrz świata Szwed Per Eklund (Saab 93) w finale B zajął piąte miejsce. W finale C Marcin Wicik (Ford Fiesta) był czwarty, Bohdan Ludwiczak (Ford Fiesta) wyścigu nie ukończył.

W finale Dywizji 1A (samochody z napędem tylko na jedną oś bez turbiny) triumfował Rosjanin Timur Timerzjanow (Renault Clio) i także zapewnił sobie tytuł mistrza Europy. Drugie miejsce zajął Norweg Andreas Bakkerud (Peugeot 206), a trzecie Duńczyk Ulrik Linnemann (Peugeot 207).

W Dywizji 2 najszybszy był Norweg Lars Oivind Enerberg (Ford Fiesta). O tytule zadecyduje ostatnia runda za tydzień w Czechach. Z Polaków najlepiej wypadł Łukasz Zoll (BMW E87) zajmując w finale B piątą lokatę.