Zlot Żaglowców TSR 2009 (2-5 lipca 2009) to ogromna impreza z tysiącami gości z całej Europy. Jeśli także tam się wybierasz i w dodatku samochodem wcześniej musisz zaplanować trasę oraz sprawdzić gdzie będziesz mógł zostawić swoje cztery kółka. Prawdziwy wilk morski nie wstydzi się korzystać z mapy nawet na lądzie....

Oto pod adresem mapa.targeo.pl/TSR2009 znajdziesz mapę Gdyni z oznaczoną strefą ograniczonego ruchu w centrum miasta oraz przygotowanymi parkingami dla samochodów osobowych i autokarów. Ponadto na terenie samego portu oznaczone zostały miejsca cumowania poszczególnych żaglowców - uczestników regat.

"Zmiany organizacji ruchu podczas tego typu wydarzeń są często niewystarczająco dokładnie komunikowane turystom oraz mieszkańcom miast, co powoduje korki, a także niepotrzebny stres kierowców. Przed wyruszeniem na zlot warto zapoznać się z przygotowaną przez nas mapką, aby zapewnić sobie spokojną i bezpieczną drogę oraz z wyprzedzeniem zdecydować gdzie zostawimy samochód" - mówi Rafał Mikołajczak, szef firmy Indigo, operatora serwisu Targeo.pl.

Szerokiej drogi i ahoj!