Świeżutka rajdówka i stare, kultowe OS-y w Górach Sowich - tak zespół Primavera Radex Rally Team rozpocznie sezon 2009. Jednak na prawym fotelu zamiast etatowego pilota Radka Typy, czyli Maćka Wisławskiego (startuje w USA) wyjątkowo zasiądzie Ryszard Ciupka.

>>>Bez grawitacji!

Załoga przez dwa dni testowała nowy samochód. Radek jest pozytywnie zaskoczony możliwościami auta, ale do swoich wyników na Elmocie (14-16.05.2009) podchodzi z dystansem...

>>>Prosto z Japonii - 240 KM w Polsce

"Po trzech sezonach w "ośce" (red. rajdówka przednionapędowa) jestem zaskoczony tym, co można wyczyniać czteronapędówką. Auto fantastycznie się prowadzi. Trudno mi cokolwiek powiedzieć o przyspieszeniach, bo czym innym są subiektywne odczucia, a czym innym porównanie nowego Lancera w boju. Jeśli chodzi o Elmot to raczej nie nastawiam się na walkę. Mam przede wszystkim zdobyć doświadczenie w nowym samochodzie i zobaczyć gdzie jest moje miejsce w klasyfikacji N4. Dziękuję Ryśkowi, że zgodził się zastąpić na tym rajdzie Wiślaka. Zapraszam kibiców na ulubione przez wszystkich oesy!” - powiedział Radek Typa.

>>>Mitsubishi pogromcą Subaru!

Niżej możecie zobaczyć wideo z prezentacji nowego duetu rajdowego Typa/Wisławski:

p