Zegar tyka i czas płynie… Tylko do niedzieli 17 stycznia potrwa akcja wyprzedażowa rocznika 2009 w salonach Fiata. Włoski producent przypomina, że wyłącznie na tydzień wyprzedaży 11-17 stycznia uruchomił promocję kredytową 5 lat 0 proc. bez wpłaty własnej.

Nic dziwnego, że Fiat sięga po nią kolejny raz - oferta ta już kilkukrotnie okazała się hitem sprzedażowym marki, warto przypomnieć choćby kilkaset Fiatów sprzedanych podczas jednej doby przy okazji akcji "Noc Cudów". To właśnie po tę promocję najchętniej sięgali wtedy Polacy i na podobne wyniki liczy teraz Fiat.

Alternatywnie do kredytu promocyjnego, Fiat oferuje rabaty gotówkowe sięgające nawet do 20 tys. zł. Taki rabat można otrzymać decydując się na zakup modelu Croma. Ceny modeli Panda, Grande Punto, Linea i Bravo również obniżono - zniżki sięgają do 6000 zł. Model Sedici z napędem 4x4 jest teraz tańszy do 7000 zł. Rabaty na utalentowane Doblò i Qubo wynoszą odpowiednio do 8000 zł i do 5000 zł.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą Fiat ma w ofercie samochody z "kratką" tj. 4-osobowe samochody typu VAN, umożliwiającą odliczenie wartości 22 proc. podatku VAT od zakupionego auta. W gamie Fiata dostępne są 3 modele w wersji VAN - Panda, Grande Punto oraz Bravo. Ofertę promocyjną uzupełnia leasing 109,9 proc. lub kredyt 6,99 proc., które w przypadku większości modeli łączą się z rabatami.