Dość gadania do rzeczy! W ofercie pojawił się outlander z benzynowym silnikiem 2.4 MIVEC o mocy 170 KM w wersji z 5-biegową manualną przekładnią oraz bezstopniową automatyczną skrzynią biegów CVT a także z wysokoprężną jednostką 2.2 DID o mocy 156 KM z manualną, 6-biegową przekładnią i sportową dwusprzęgłową skrzynią biegów TC-SST, znaną z modelu Lancer Evolution. Od poprzednika wizualnie różni się rekinim kształtem przodu, ale zmian jest znacznie więcej…

>>>Wiślak plus Typa równa się (r)ewolucja!

W styczniu przy zakupie modeli colt, lancer, lancer ralliart, lancer evolution, L200 DC a także nowego outlandera można liczyć na wyprzedażowe zniżki. Colta z roku produkcji 2009 można kupić o 4300 zł taniej.

>>>Mitsubishi RVR - pierwsze zdjęcia nowości!

Na lancera zarówno w wersji sedan jak i sportback kierowca dostanie 6250 zł zniżki. Fani mocnych wrażeń za kierownicą lancera evo (350 KM) i spokojniejszego modelu ralliart (240 KM) dostaną upust 8 tys. zł w obu przypadkach. Kupując "starego" outaldera dostaniemy nawet 15 tys. zł upustu, zaś nowy outlander na dzień dobry kosztuje o 7,5 tys. mniej. Wreszcie maszyny dla twardzieli czyli pikap L200 i pajero - te auta są tańsze odpowiednio o 10 tys. zł i 7 tys. zł.