W pierwszym kwartale 2010 roku w ofercie Auto GT pojawią się kolejne wersje nowego Outlandera - najpopularniejszego SUV-a w Polsce - który zadebiutował w listopadzie 2009 roku. Nowością będzie model z nową benzynową 2-litrową jednostką napędową o mocy 147 KM, napędem na jedną oś i 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz 6-biegową CVT, z benzynowym silnikiem 2.4 l. o mocy 170 KM z przekładnią CVT a także z turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym 2.2 DID o mocy 156 KM i dwusprzęgłową skrzynią biegów TC-SST.

>>>Zabójca Subaru - Lancer Evo X GSR GT 350

W drugiej połowie roku ruszy także budowa nowego, większego salonu sprzedaży przygotowanego do dystrybucji drugiej marki. "Mijający 2009 rok był dla Auto GT krokiem milowym. Sprzedaliśmy ponad pół tysiąca samochodów, udało nam się nabyć grunt, na którym w 2010 roku planujemy budowę nowego salonu przygotowanego do dystrybucji dwóch marek. W nadchodzącym roku firma Auto GT rozszerzy ofertę o kompaktowy model typu crossover, znany w Japonii pod nazwą RVR oraz nowe wersje bijącego rekordy sprzedaży modelu Outlander. Planujemy również dalszy rozwój i zwiększenie sprzedaży naszej perełki, czyli Lancera Evolution" - powiedział Mariusz Ratajczyk, dyrektor zarządzający Auto GT.

>>>Mitsubishi RVR - pierwsze zdjęcia nowości!

W połowie roku do oferty Auto GT dołączy nowy kompaktowy pojazd klasy crossover z dwoma całkowicie nowymi jednostkami napędowymi. Konstrukcja nowego modelu bazuje na najnowszej wersji globalnej platformy "Project Global" firmy MMC i niezwykle dobrze przyjętym pojeździe koncepcyjnym 2007 Concept-cX.