• ~ggg
    (2017-08-26 06:43)
    Mogliby mu dac miejski i byloby bezpieczniej...
  • ~Beata z brzeszczy
    (2017-08-25 08:50)
    Polsko,obudż się sama,bo o godzinie 6 rano obudzi Cię kołatanie w drzwi!
  • ~CHŁOP STELA
    (2017-08-25 08:46)
    Przylatuje szef NATO, ważna osoba a nasze dzielne szefostwo ochrony wysyła DWA radiowozy do przeprowadzenia konwoju przez miasto!Kto organizował przejazd? Czy był plan przejazdu , czy np. " jedziemy koło Maca wejdziemy na Burgera lub pączki" !Ktoś zabezpieczał trasę? Blokował skrzyżowania? Panie ministrze złóż tekę bo nie nadajesz się do kierowania takimi przedsięwzięciami - poproś o zmianę - póki jeszcze ktoś nie zginął z WASZEJ RĘKI !
  • ~AvL
    (2017-08-25 07:47)
    Boze chron nas przed BORem.
  • ~Fujara
    (2017-08-25 06:33)
    A wogole to woz policyjny wcale sie nie zderzyl, lecz zostal zwyczajnie najechany. Kolejny przyklad na dziennikarska niedorzecznosc .
  • ~Lulek
    (2017-08-25 06:27)
    Gliniarzom potrzebne sa prawdziwe auta, a nie jakies gowniane pudeleczka ...
  • ~Szyba
    (2017-08-25 05:26)
    Jaki pan taki kram ! Mamy autostrady , drogi szybkiego ruchu , drogi dla rowerów ......czas najwyższy pomyśleć o zbudowaniu wydzielonych dróg dla BOR-u !
  • ~Alibaba
    (2017-08-25 05:03)
    Nie rozumiem dokąd im tak było pilno? Czyżby była wojna, czy też stan wyższej konieczności? Nie! To tylko prostacka buta rządzących! Mogli jechać powoli a nie rżnąć przez miasto jak szaleni. Ten język, te określenia (Dziewulski), to wtajemniczenie, to wypisz wymaluj wschodnia despotia. TAkie obrazki widywałem w Moskwie za Breżniewa! Skoro Suweren tak kocha władzę, to pokocha jej gości I nie zrobi krzywdy! Szkoda mi jedynie poszkodowanych policjantów I pechowego kierowcy dostawczaka. Jakoś na zachodzie nie ma takich fajtłapów za kierownicami rządowych limuzyn. Stajemy się osobliwym I egzotycznymBantustanem w sercu Europy, spętanym dyktaturą niedouczonego kleru.
  • ~Jabis
    (2017-08-25 04:48)
    To ... nie kolejny wypadek. To ... kaczastrofa ministerstwa którym kierują GŁUPI i GŁUPSZY najlepsi ministrowie pani skierowanej do funkcji. No ... jeszcze tchórz (wiejący ze Smoleńska) Macierewicz. Kwa ... kwa ...
  • ~libek
    (2017-08-25 03:09)
    Czy jest dziedzina, której Dobra Zmiana nie spaprze????
  • ~Otrzeźwiejcie - wy komentatorzy za dychę!
    (2017-08-25 02:50)
    ~Budka wyżej s r a niż du pę ma! (przed chwilą) 10 Zgłoś nadużycie Gomułka - jaki był - taki był, na mównicy ćwiczył "pompki" i "podawał kilka cyfr" z kartki - ale nigdy na te numerki nie można było wygrać w totka! - Natomiast trzeba przyznać, że był to jednak polski patriota takiego formatu, że nawet Soso i inni "towarzysze radzieccy" się z nim liczyli (do pewnego stopnia!). ------------------- A Budka to po-ża-ło-wania godne go-ovv-no, co się przylepiło do polskiego okrętu! Jak okręt nieco przyspieszy - to wszystkie takie budki woda sama zmyje! zwiń
  • ~Jula
    (2017-08-25 02:49)
    Jeżdżą jak bandyci ! Doswiadczylam tego w rejonie Tych.Wiem co piszę.Jutro Slawomir Śmieszny z Sejn powie ze to Tusk. ...
  • ~kkkk
    (2017-08-25 00:43)
    no to sie chlopina z NATO przewiozl , na drugi raz przyleci ze swoim samochodem i kierowco
  • ~m-53
    (2017-08-24 23:25)
    Kurier - ci się zawsze spieszą.
  • ~wojtek
    (2017-08-24 23:10)
    Szybcy i wściekli 9 Full HD (2017) Lektor PL.
  • ~;)
    (2017-08-24 23:06)
    No i co, ruskie ludziki, nie udalo się?
  • ~Blasik w kokpicie
    (2017-08-24 22:50)
    Wina Tuska !
  • ~~ja_kierowca
    (2017-08-24 22:33)
    ale to chyba jakieś jaja...wielkanocne!!!!!płaszczak weź się do roboty, bo się pozabijają, hi,hi
  • ~Betty
    (2017-08-24 22:28)
    A kiedy Becia wyspowiada się publicznie ze swojego wypadku ? Minęło juz pol roku i cisza. Nie zapominamy !
  • ~pis_omijac_z_daleka
    (2017-08-24 22:19)
    PiS to jedna wielka katastrofa, jedno wielkie nieszczescie.

Może zainteresować Cię też: