• ~Luke
    (2017-04-25 12:23)
    Jestem elektrykiem od urodzenia i powiem wam tak: Z powodu samochodów o napędzie elektrycznym wszystkie firmy motoryzacyjne są zagrożone. Wyobraźcie sobie że każdy kumaty elektryk będzie mógł zbudować samochód sam, zaprogramować go jak chce. Powiem więcej, silnik elektryczny może natychmiast osiągnąć pełne obroty a więc duże pole do popisu:). Dotychczasowe silniki mechaniczne mają tysiące cześci które się zużywają w silnikach elektrycznych cześci mechaniczne mogą być ograniczone są do minimum. Taka jest przyszłość.
  • ~laki
    (2017-04-24 17:05)
    i teraz wyposarzyc poczte polska w te auta i niech sie rozwija
  • ~Filip
    (2017-04-25 11:09)
    Piękny samochód z Lublina, tak trzymać.
  • ~jhj
    (2017-04-24 21:12)
    40 mln narod powinien miec wlasne samochody osobowe dostawcze i ciezarowe brawo pis
  • ~znafca
    (2017-04-25 10:57)
    "Nowy samochód będzie miał minimalną ładowność 1100 kg. " ?????? Czyli mozna zaladowac np. 7 ton bo z 800 kg nie pojedzie ????
  • ~Nhl sta
    (2017-04-24 17:04)
    Nastepny model bedzie sie nazywal alimenciarz. Silnik na kradzione paliwo, wydech wprost do nosa, podwozie z bambusa a kierownica z masla.
  • ~*************
    (2017-04-24 21:53)
    jakoś nie chciałbym być na miejscu kuriera lub pocztowca i tak w ciągu dnia 100 razy wsiadać do tego pojazdu ,wydaje mi się że próg jest dość wysoko - ale gratuluję pomysłu i że coś się dzieje w naszym przemyśle.
  • ~Skuba
    (2017-04-24 20:42)
    Jak mi ktoś powie, że tę konstrukcję przygotowano w ciągu 1,5 roku rządów PiS, to skieruję gościa na członka "podkomisji Macierewicza"!
  • ~Kalder
    (2017-04-24 23:04)
    Ale ściema - akumulatory ładowane przez 15 minut, karoseria drukowana na 3d - no i w tej chwili nie wiedzą jaki napęd - układ silników zastosować a w przyszłym roku zaczną produkcję seryjną. KPINY
  • ~e tam.,,,.,,,
    (2017-04-24 18:47)
    Ciekaw jak będzie cena baterii? Mam złe doświadczenia z akumulatorami. Wytrzymują rok lub dwa i lepiej już mieć samochód na paliwo spalinowe.