• ~czego z serca życzę.
    (2017-03-29 14:22)
    Niemiecki przemysł motoryzacyjny jest w kryzysie,dawno nie miał tak krytycznej oceny na całym świecie .Marny stylistycznie ,blamaż i totalna kompromitacja silnikowa ,tak żle dawno nie było.Do tego dochodzi rewolucja elektryczna w samochodach gdzie Niemcy przespali okres badań i wdrażania nowoczesnych baterii. Jedyna nadzieja jest w opalonych uchodzcach inżynierach.
  • ~Jurek
    (2017-03-29 19:48)
    Niemieckie media lansują swoje fury więc po co te pseudo testy ?
  • ~Akasza
    (2017-03-29 13:12)
    Ciekawe czemu w rankingu nie ma Japończyków? Może w pierwszej dziewsiątce nie zmieściły by się wtedy auta niemieckie?
  • ~sil
    (2017-03-29 13:19)
    A na to, że "supersilniki"koncernu VAG mogą się przedwcześnie rozwalić lub narazić na wysokie koszty to nie trzeba zwracać uwagi. Co z tego, że samochód trochę więcej starci na wartości skoro silnik tego mniej tracącego zawyży strasznie koszta eksploatacji?
  • ~Logi
    (2017-03-29 14:19)
    Wynika z tego jednoznacznie, że nowe auta na starcie są przeszacowane co najmniej dwukrotnie!
  • ~foreks
    (2017-03-30 09:44)
    Po takich wlasnie sponsorowanych pseudoartykulach w niemieckiej gazetce dla glupich Polaczkow widac, jaka polityke niemieckie media prowadza w swojej polskiej kolonii.foe
  • ~trish
    (2017-03-29 21:00)
    Sprzedawałem 8 letniego kompakta opel astra 1,6 benz cene jaką dostalem za niego to 12,8tys. W tym czasie kolega sprzedawal 8 letniego kompakta toyotę auris tez 1,6 benz i dostał za aurisę 20tys. O czyms to świadczy no nie?
  • ~WV
    (2017-04-03 15:06)
    das schwindell auto !
  • ~Rafał
    (2017-03-30 19:40)
    Polski biznes motoryzacyjny nie ma się czego wstydzić. Wypożyczalnie takie jak Panek działają prężnie i dynamicznie się rozwijają, czego dowodem jest właśnie uruchamiany w Warszawie car sharing.
  • ~foreks
    (2017-03-30 09:43)
    Buahahaha, 60% wartosci to Avensis albo Accord trzymaja po 8, a nie 3 latach. Civic tzw. Ufo 10 latnie kosztuje polowe ceny nawet. A Opel mhmmm, hehehe, szkoda nawet komentowac.