• ~marks_
    (2017-03-24 12:16)
    czyli polaczki będą kosztem polaków, dopłacać niemcowi do produkcji, żeby sobiepaństwo maciarenki kupili coś, co nie nadaje się nawet do jazdy po mieście, bo nie ma żadnego zasięgu. szacun !!!
  • ~zenon
    (2017-03-23 15:30)
    "...firma chce zbudować linię produkcyjną, która będzie w stanie wyprodukować ok. 1000 takich pojazdów rocznie." Trzy samochody na dobę to nie jest linia produkcyjna. To jest produkcja chałupnicza.
  • ~obiat jarosławowy
    (2017-03-26 04:59)
    Mateuszek znów spolonizował następną gałąż przemysłu . Ha ,ha ,ha !
  • ~mi
    (2017-03-23 07:24)
    Ten samochód wygląda jak te dwie panie z podniesioną nóżką, sorry, to nie seksizm, ale mój pies wygląda dużo wdzięczniej jak podnosi nogę przy drzewie.
  • ~sp
    (2017-03-24 11:31)
    Ile kosztuje?, Autor odwraca role i pyta czytelników, dziwne ogłoszenie prasowe.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-03-23 07:57)
    To nie żaden "polski samochód elektryczny" tylko fiat 500 przerabiany "na prąd".
  • ~rycho
    (2017-03-23 10:02)
    "Już lecę zapisać się w kolejce"
  • ~Po ich owocach ich poznacie!
    (2017-03-23 00:33)
    Ten brz yd szy od Zaporożca paskudny jak psia buda "futurystyczno-dadaistyczny" g n i o t jest kolejnym dowodem na to, że Polacy to chore na urojenia i megalomanię ci ule! A koronnym na to dowodem jest prosty namacalny i sprawdzalny fakt, że 50 lat temu nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - w znanym wyłącznie z produkcji ryżu rolniczym, zniszczonym wojną i zacofanym kraju - taki koreański "Romet" - to dzisiaj jest rozpoznawalna na całym świecie marka "KIA"! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje około 3 milionów doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów w kilku modelach! == == A "polskie" bezsilne dziady co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia mot łoch! Kłóćcie się dalej o przysłowiowy psi h.j! PS.: Szerokiej autostrady ku świetlanej przyszłości! +++++++++++ Dodam, że totalna fizyczna likwidacja wszystkich "polskich" fabryk, w których były produkowane "polskie" samochody marki Fiat, zajęła Polakom dwa razy mniej czasu, niż Koreańczykom zbudowanie OD ZERA przemysłu samochodowego z prawdziwego zdarzenia!
  • ~bartek
    (2017-03-23 02:05)
    "Ile kosztuje i jak wygląda nowy samochód elektryczny" Ile kosztuje, tego jeszcze nie wiadomo. Wygląda jak Fiat 500.
  • ~sam
    (2017-03-25 10:38)
    może i fajny ale na bzykanko dziewczyny nim nie zabierzesz nawet akrobatki