• ~Złomiarz
    (2017-02-11 14:43)
    To ile milionów złotych poszło na złomowisko w ostatnich tygodniach w związku "wycieczkami" PiSowców?
  • ~gostom
    (2017-02-11 13:27)
    Czy kierowca Fiata rownież doznał obrażen, czy dopiero ich dozna ?
  • ~a kierowcą był kierowca Komorowskiego ?
    (2017-02-11 14:29)
    Przypadek nie sądzę. Komuś Rząd , nie wygodny. Pogróżki, próba puczu, Przypadek? Pęknięta opona Pana Prezydenta , ? Przypadek ? Wypadek Pani Premier w Izraelu , czy wczorajszy ? Afera reprywatyzacyjna, zabranie emerytur ubekom , czy chociażby Amber Gold. itd.... Czytajcie Państwo Wojciecha Sumlińskiego, wyjaśnia wiele dziwnych przypadków w swoich książkach.
  • ~opozycyjna kloaka
    (2017-02-11 15:40)
    Reklamacje do fabryki gdzie POwstalo.
  • ~Alibaba
    (2017-02-11 14:45)
    Kłamstwo goni kłamstwo. Wczoraj w przekaziorach słyszałem jakiegoś rządowego bubka jak mówił, że to zwykłe audi i dlatego się tak połamało, bo jak by było opancerzone to ho ho ho! Nic by się nie stał. Do tego maltretowanie tego młodego, bogu ducha winnego nieszczęśnika przez całą noc, aby się przyznał to horror!. Przyznał się wg starej znanej skądinąd zasady: "nie ma ludzi niewinnych są tylko źle [przesłuchani" Widocznie dobrze go przesłuchali. Do tego zastanawiam się czego nasi rządzący się tak boją, że nawet do ubikacji jadą pancerną limuzyną i na sygnale? Buta, arogancja, czy zwykła pycha? Nie wiem. Napawa mnie to wstrętem/. Król Szwecji jeździ bez obstawy i sam prowadzi i nie rżnie o zmroku przez miasto jak opętany. Jest mi wstyd
  • ~Yes, it is
    (2017-02-11 16:02)
    Ni i Niemcy wyprodukowali niby "pancerne" a jednak badziewie. Niech oddadzą pieniądze.
  • ~west
    (2017-02-11 13:49)
    Takie drzewo pokonało pancera wiozącego Szydło??? A co byłoby gdyby to była BRZOZA????
  • ~Kawa na ŁAWE
    (2017-02-11 17:07)
    Ujawnić KRAKSY naszych POlszewików a POdobno było około 23 lub 27 rocznie
  • ~Lysa
    (2017-02-11 14:58)
    Jeszcze cena takiego auta to ok. $685,000, czyli 2.8 mln. zł.
  • ~nauczyciel
    (2017-02-12 11:50)