• ~obserwator 1
    (2016-12-16 10:05)
    Najlepiej gdyby jeździli furmankami zaprzęgniętymi w wybrakowaną szkapę. CO? Nie widzę problemu aby ubóstwo było zaletą obecnych władz!
  • ~Max
    (2016-12-16 08:19)
    To idealny samochód dla Kaczyńskiego!
  • ~Bibilijny
    (2016-12-16 18:17)
    Przepiekny samochod
  • ~vh
    (2016-12-16 21:20)
    Patrzcie ilu vipow jezdzilo a teraz co kadencja rzadu to nowe limuzyny... i zadna z nich po tylu latach nawet ie bedzie miala ulamka klasy tego meska.
  • ~Szoferak
    (2016-12-16 21:19)
    Józio C. jednak najchętniej jeździł 300SE, który prowadził osobiście i bardzo po kozacku, często na granicy powodowania na ulicach sytuacji grożących wypadkiem! Prowadził w zasadzie dobrze, ale ryzykownie - ufny w to, że wtrysk paliwa (którym wtedy nie dysponowały inne samochody na ulicach) zapewnia mu przewagę i że "kita" go wyprowadzi spod siekiery losu! Zazwyczaj mu się to udawało - ale kiedyś byłem świadkiem jak na rogu Krakowskiego i Traugutta wpakował się po prawej stronie między robiący szeroki zakręt w prawo trolejbus a krawężnik - przez co o mało nie doprowadził do potężnej kraksy! Ale i wtedy wtrysk i szpurt go jakoś uratowały! Gorzej z trolejbusem, któremu spadły pantografy i się rozkraczył na środku skrzyżowania! Tak to sobie poczynali właściciele PRL.
  • ~SYLVEK
    (2016-12-16 08:41)
    Max - sa zapisy na Smarta - to cos dla ciebie
  • ~abcd
    (2016-12-16 17:28)
    Ciekawe, że redakcję tak fascynuje samochód, którym jeździli zarządcy sowieckiej kolonii o nazwie PRL.
  • ~Ernie
    (2016-12-16 22:41)
    tabliczka znamionowa kupiona i wybita na pierwszym z brzegu bazarze , tabliczki znamionowe od dawien dawna są montowane do nadwozia/ramy pprzez nitowanie. I dotyczy to wszystkich pojazdów wyprodukowanych na świecie . Proszę sobie sprawdzić.
  • ~kaczor
    (2016-12-18 13:51)
    cudo techniki
  • ~Korrupcja made in Poland