• ~Kajetan
    (2016-09-19 15:28)
    Niemcy to cwaniaki, wszystkim mówią że "kapitał nie ma granic" i tym podobne farmazony, a sami kupują tylko u siebie. A ktokolwiek kto ma konkurencyjny produkt w Niemczech ma pod górkę. Homologacje przeciągające się w nieskończoność, zmiany prawa i inne problemy - byle by tylko "obcego" nie wpuścić do siebie.
  • ~Viking
    (2016-09-19 21:28)
    I to jest zgodne z wolnością gospodarczą. Im wolno nie wpuszczać naszych do Niemiec a nam nie wolno nakładać u siebie podatków jakie chcemy. Czysty hitleryzm Nur fur Deutsche.
  • ~Filip
    (2016-09-20 09:44)
    Niemcy boja sie polskiej myśli technicznej.
  • ~dziadek
    (2016-09-19 20:14)
    Pamiętam w latach 70- tych takie pojazdy produkowała Huta Stalowa Wola i jeździły po wszystkich zakładach pracy w Polsce tylko nie miały kabiny.
  • ~hahahahahahahahahahaha
    (2016-09-19 21:31)
    No to my niemieckich aut tez nie chcemy !!!
  • ~Gufu
    (2016-09-20 03:05)
    Ursus skopiował stary pojazd elektryczny który jeździł już w czasach PRL. Pamiętam jeszcze melexa w podobnym nadwoziu. Teraz tylko poprawili technologie, zmienili stylistykę ( czy na lepsze?). I to masz być rozwój? Założę się że tak samo jak ciągniki to i cały ten elektrowoz powstaje z części z Chin.
  • ~P o l a k Pra-pra-dzia-dek
    (2016-09-20 03:56)
    Uważam, że "polacy" to są chore na megalomanię bez czelne ciu le z domu Ma to łek i zarazem bezsilne dziady z dziada pradziada! Chcecie dowodu? Oto on: === "Kia" to była 50 lat temu nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - taki koreański "Romet". A dzisiaj jest to rozpoznawalna na całym świecie marka! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje 1,3 miliona doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów w kilku modelach! == == A "polskie" bezsilne dziady co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia mot łoch! Kłóćcie się dalej o przysłowiowy psi h.j! PS.: Szerokiej autostrady ku świetlanej przyszłości!
  • ~Weredyk
    (2016-09-19 20:11)
    Mam nadzieje ze jest lepszy niz wyglada, bo wyglada jak w piwnicy po ciemku nogami robiony.
  • ~jaś
    (2016-09-29 13:52)
    ha ha niemieccy hejterzy
  • ~xyz
    (2016-09-22 08:29)
    Przecież ten "samochód" nie spełnia żadnych norm w zakresie bezpieczeństwa podróżnych. Jak może być dopuszczony do jazdy po drogach publicznych?