• ~P o l a k Pra-pra-dzia-dek
    (2016-09-12 15:56)
    Uważam, że "polacy" to chore na megalomanię bez czelne ciu le z domu Ma to łek i zarazem bezsilne dziady z dziada pradziada! Chcecie dowodu? Oto on: === "Kia" to była 50 lat temu nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - taki koreański "Romet". A dzisiaj jest to rozpoznawalna na całym świecie marka! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje 1,3 miliona doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów w kilku modelach! == == A "polskie" bezsilne dziady co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia mot łoch! Kłóćcie się dalej o przysłowiowy psi h.j! PS.: Szerokiej autostrady ku świetlanej przyszłości!
  • ~JR
    (2016-09-12 15:27)
    osiągi porównywalne ze 190 konnym pasatem/superbem w dieslu :) powalające....
  • ~regularnie odwiedzajacy
    (2016-09-14 21:55)
    Ma wytrzymać do końca gwarancji. A potem, jak każdy prawie nowy samochód, dla idioty który go kupi: "okazyjnie, od pierwszego właściciela".
  • ~nona
    (2016-11-28 17:00)
    Świetne auto, w niezależnych testach w zasadzie liczą się dwa samochody w tej klasie- superb i własnie optima. Wnętrze rewelka (lepsze od seuperba), na tylnich siedzeniach więcej miejsca niż superb, cichsza niż superb. Gorzej- mała paleta silnikowa i waga auta- +200 kilo do superba- stąd i relatywnie gorsze osiągi. Następna generacji przy takim progresie zje audi i bmw.
  • ~Wojtek
    (2016-09-13 07:29)
    Nie chwyta za oko, nie chwyta za serce...
  • ~kierowca diesli 40 lat jazdy!
    (2016-10-11 09:04)
    Większośc kupujacych poszukuje wygodnego kombi, z dobrym spalaniem i przystepna cena. Po co komu 245KM jak i tak nie ma gdzie w Polsce jezdzic z taka prędkoscia. Bzdura marketingowa i tyle. Panowie prezesi-sprzedacie kilkadziesiąt sztuk na rok-jaki wiec sens robienia takiego halo! Lepiej włóżcie do niego mocniejszego diesla np, z Sorento 185 czy 197 KM to by sie pojezdziło i każdy uznałby to za własciwe rozwiazanie. Wtedy warto dać wieksze pieniadze i czuc sie zadowolonym.
  • ~MK
    (2016-09-12 12:39)
    Wytrzyma 160 tys. km ????? co to za bzdura?
  • ~nic ta reklama tej kiji nie pomoże
    (2016-09-13 10:16)
    jeśli podali średnie spalanie 8,2 to ile bedzie naprawdę palic? Z pasażerami 10 l na 100. Taka jest prawda, gdi i turbo wysysa paliwo z baku, tak to już jest. 245 koni to jest dobry wynik ale cena powala i wyników sprzedaży nie osiągniecie choćbyście nie wiem co tu wypisywali. Na rynku są lepsze auta i mniej awaryjne.