• ~Wójt
    (2016-08-17 14:15)
    KIA niszczy ceną bo zatrudniła inżyniera z BMW? Głupawy tytuł na głównej... Gdyby go nie zatrudnili mogliby sprzedawać jeszcze o dolara taniej...
  • ~xF b
    (2016-08-17 14:48)
    Rzeczywiście powala ceną
  • ~Szoferak
    (2016-08-18 18:41)
    To zupełnie tak, jakby Amerykanie zwerbowali Antigę do szkolenia reprezentacji! Od lat powtarzam: BMW = Będziesz Miał Wydatki !!! Podobnie jak FORD = Fix Or Repair Daily!!! ----------------- A co do firmy KIA - to przypomnę tylko, że 50 lat temu to była nikomu nieznana lokalna fabryka rowerów - taki koreański "Romet". A dzisiaj jest to rozpoznawalna na całym świecie marka! - Firma, która co roku produkuje i sprzedaje 1,3 miliona doskonałych, niezawodnych, trwałych i bardzo ekonomicznych samochodów! == == A "polskie" bezsilne dziady na co dzień szpanują awaryjnymi do cna wyeksploatowanymi rzęchami "marki" BMW (kiedyś to była MARKA!) i co pewien czas produkują w jednym egzemplarzu jakąś Syrenę - model "Husaria Kawalkada Falanga Tupot Czempion Zgrzyt 5P" i czynią wokół tej hucpy wiele medialnej wrzawy i zamieszania. A tak naprawdę jest to zwyczajowa "polska" cała para w gwizdek i kolejny z niezliczonych przykładów na bezsensowne marnotrawstwo indywidualnych inicjatyw zdolnych jednostek przez ślepy i nieświadomy celu swego istnienia motłoch!
  • ~Bibilijny
    (2016-08-17 14:35)
    Czyli rynek blachy tj tlocznie i budowy karoserii i ramy wiadomo gdzie będzie. Europie zostanie know-how czyli software i napęd elektryczny, ale wtedy do gry mogą wejść nowi producenci bez dużych kosztów inwestycyjnych , którzy karoserie będą mogli też kupować i składać bebechy. Silniki elektryczne, napedy hybrydowe mają bardzo dlugą zywotnoisc gorzej z bateriami i czasem ladowania oraz iloscia cykli zaladowan
  • ~gh
    (2016-08-17 15:19)
    Bardzo lubię marki Hyundai i KIA (ten sam koncern) - uważam,że stylistycznie to jedne z najciekawszych samochodów w ostatnich latach,ale ostatnie grille w KIA to jakaś porażka. Co to ma być - podpaska ?
  • ~Verto
    (2016-08-18 12:00)
    Tylko w autach Kia tył może wyglądać lepiej niż przód.
  • ~n
    (2016-08-19 15:25)
    Czy ta kobieta uszkodziła sobie kręgosłup jazdą w samochodzie?
  • ~nic im inżynier z bmw nie pomoże
    (2016-08-18 20:59)
    to są nietrwałe auta, tandetne w środku w dodatku bardzo drogie. W jakiej lidze oni chcą startować, no chyba że ze skodą.
  • ~WERT
    (2016-08-21 09:23)
    i teraz GOWNA beda jeszcze lepsze