• ~cid
    (2016-07-31 22:49)
    Po co te ekscytacje. Dziś chłop średniorolny jeździ na pole mercedesem, aby przepalować swoje krowy na pastwisku.A ksiądz to powinien jeździć wozem drabiniastym i oczywiście w konia...;-) Mam sąsiadów, rodzina czteroosobową i mają cztery samochody i to przedniej klasy i nikt nie robi problemu.. Trza się obudzić!. "Argument na samochód" od 15-20 lat to kompletny przeżytek. A wyciągają go ludzie niby "postępowi"...Zacofani czy wrodzy?
  • ~AK 47
    (2016-07-31 22:17)
    Sam jesteś tani nędzna redaktożyno ! Podaj mnie do sądu to poznam twe mazwisko !
  • ~pg
    (2016-07-31 20:36)
    To u kogo baran jeden z drugim, kodziarz zafajdany wypatrzył Maybacha ? No słucham, u kogo?
  • ~Jaro
    (2016-07-31 20:24)
    Rycyka ma zlotego cielca i jeszcze budyń mu robi łaskę
  • ~magda
    (2016-07-31 18:45)
    Ten maybach to stare gebelsowskie kłamstwo wobec ojca Rydzyka, który uwiera wielu faryzeuszy. Der dziennik powtarza kłamstwa z lubością. Niemiecka gazeta,a więc Goebbels dla niej niedoścignionym mistrzem
  • ~juz czas na prawde
    (2016-07-31 17:55)
    Jesli juz,to ja przypomne papiezowi (bodajze skromnym...) slowa Jezusa z Mateusza 7:20-23 i podpowiem ze nie kazdy kto mowi ze wykonuje wole Boga ja na prawde wykonuje.Watykan i KrK nie sa biblijnym chrzescijanstwem opartym na naukach Jezusa,Syna Boga Jahwe,ale na babilonskim poganstwie i balwochwalstwie.Przeczytaj takze Wyjscia 34:12-17. Amen!
  • ~anty
    (2016-07-31 17:38)
    najlepiej jakby jeździł na osiołku,i zjednoczony z biednymi umarł z głodu
  • ~prawdzik