• ~Leming
    (2016-05-25 13:12)
    "węglowo-ceramiczne hamulce, które z 300 km/h potrafią zatrzymać wóz po 7 sekundach" i majtki laskom opadają z mlaśnięciem :P
  • ~efe
    (2016-05-25 16:19)
    no bez jaj... za tą cene można mieć jakieś auto marki porsche lub ferrari, czyli kawałek historii motoryzacji światowej a nie lexusa, który wygląda jak toyota celica ! czym to ma niby imponować ???
  • ~1,9 wtedeiku
    (2016-05-25 15:00)
    Nie kupuję używek. Pewnie przekręcony licznik i "nie bity panie". Dziękuję!
  • ~Krzysztof Hołowczyc
    (2016-05-25 19:38)
    Powinien mieć tak jak audi R8 Stonogi - wielki biały napis na tym czerwonym lakierze: "BIAŁY KRUK". Bo bez tego, to wygląda jak wiejski tuning za 10k PLN.
  • ~tolo
    (2016-05-25 22:31)
    Okazja ! Żółtek jeździł nim tylko do pagody, płakał jak sprzedawał.
  • ~fffffddd
    (2016-05-25 23:30)
    podobne osiagi mozna miec w aucie za 800-900 tys zl i wiele bardziej praktycznym jak panamera i to nowym a to ze jedyny taki kolor i indywidualnie skladany to trzeba mieec mega kompleksy zeby na to patrrrzec. wnetrze wyjatkowo tandentne. na moje oko max 300-400 tys zl. zdziwie sie jak pojdzie za "miliony"...
  • ~Olo
    (2016-05-26 07:03)
    Przecież to zwykły platik
  • ~Jasne
    (2016-05-25 23:56)
    A co odliczyl go juz od podatku i sprzedal zonie zeby ona tez mogla go od podatku odliczyc? Stary numer ************* Panie Zbyszku .... do roboty ...
  • ~TomC
    (2016-05-29 21:38)
    "Produkcja w zakładach LFA rozpoczęła się dokładnie dwa lata temu, 15 grudnia 2010 roku,"—to który rok teraz mamy?
  • ~żądać to on sobie może
    (2016-05-27 22:36)
    ci z lexusa kazali mu płacic za jego snobizm a nie za prawdziwe sportowe auto, gdyż takie można już kupić za pół miliona np. nowy nissan gt-r który z pojemności 3.8 V6 ma moc podobną a moment obrotowy wyższy i to przy niższych obrotach.