• ~MARKO
    (2016-03-31 10:26)
    Poczekaj jak ta elektronika zacznie nawalać to szykuj kredyt,wiem coś na ten temat mam model niższy. Okres gwarancji ok ,a po już wydałem 6,700 zł właśnie na tą naszpikowaną jak określiłeś elektronikę
  • ~Zmotoryzowany
    (2016-03-29 11:00)
    Nie mogło być inaczej. Wygrała Astra V rocznik 2016 dlatego, ze ja ją kupiłem. Jest super oszczędna, ładna i naszpikowana elektroniką.
  • ~elf
    (2016-03-29 13:14)
    a ja lubię Porsche Cayenne ,mam już drugi 4,2 diesel ,wygodny do bólu
  • ~Aldo
    (2016-07-17 13:50)
    @350km zgadzam się z Tobą ale na upowszechnienie się elektrycznych silników jeszcze poczekamy. Na razie dobrym rozwiązaniem jest hybryda. U nas tesla się raczej nie przyjmie bo prawie nikogo na nią nie stać. Dobrym rozwiązaniem jest Volvo bo robią auta technologicznie do przodu a w miarę przystępnych cenach.
  • ~Mariusz
    (2016-10-22 01:49)
    Co sądzicie o Lexus nx
  • ~350 km.
    (2016-04-03 13:16)
    Tylko amerykańska Tesla. Elektryczne auto to jest przyszłość motoryzacji. Koniec wojen o rope i gaz. Ekologia i czyste powietrze.
  • ~lasek
    (2016-05-28 19:53)
    Jak dla mnie to od tamtego roku królują szwedzi. Od wypuszczenia nowego XC90 zapanowała rewolucja i każdy ich nowy model przedstawia coś niesamowitego, a przy tym w końcu klasa premium za normalne pieniądze.
  • ~wolf
    (2016-08-17 14:38)
    szkoda, xc90 nie zasługuje na porażkę, dla mnie zdecydowanie najlepsze auto zeszłego roku, a co do silników elektrycznych to wydaje się mi, że Szwedzi ostro walczą o rozwój tego segmentu, na przykład o ujednolicenie standardów ładowania, co by zwiększyło popularność silników elektrycznych, zresztą volvo obiecało że w 2019 wypuści samochód w pełni elektryczny oraz do każdego modelu będzie dostępny silnik i hybrydowy i elektryczny