• ~JOHNY BRAVO
    (2016-01-11 15:00)
    MAMY POLSKI RZADI SIE OKAZUJE ZE WSZYSTKO MOZNA. DAMY RADE I DO PRZODU JE....C KOD!
  • ~MT
    (2016-01-11 12:03)
    Przyznaję, że Syrena którą jeżdżą twórcy programu o absurdach drogowych na TVN Turbo wygląda znacznie bardziej elegancko.
  • ~lex
    (2016-01-11 12:52)
    jeżeli 1 kM kosztuje 650zł to ja zamawiam 30kM a potem "wkleje" nowy silnik i po ptokach!
  • ~JUSEF
    (2016-01-11 11:21)
    MOŻNA ZAMÓWIĆ 8 SZTUK ?
  • ~dz3
    (2016-01-12 09:39)
    Idea szczytna wykonanie...bleh. Skrzyżowali garbusa z mini, gdzie w tym klasycznej syrenki się doszukiwać nie wiem. Przyrównując to coś do "klasyków" "polskiej" motoryzacji to z wyglądu najbliżej temu do malucha a nie syrenki. szkoda szkoda szkoda.
  • ~piter
    (2016-01-11 13:29)
    Dlaczego nazywa się meluzyna? Meluzyna to był pierwszy diorowski zestaw stereo z lat siedemdziesiatych 20w. Dość znany w swym czasie.
  • ~AUTOMANIAK
    (2016-01-11 15:36)
    3/4 TEGO POLSKIEGO ZLOMU STANOWI SILNIK....JAST MALA, CIASNA PRZESTRZEN DLA KIEROWCY - SAMOBOJCY ....- BAGAZNIKA CHYBA NIE MA - A PRZYDALBY SIE ZEBY MOZNA BYLO WLOZYC APTECZKE PIERWSZEJ POMOCY - CHOCIAZ WATPIE ZEBY W RAZIE ZDERZENIA BYLA POTRZEBNA ....PATRZAC NA TO CUDO POLSKIEJ MYSLI TECHNICZNEJ MYSLE ZE POTRZEBNY BEDZIE RACZEJ KSIADZ...
  • ~jerry
    (2016-01-13 12:03)
    Większej pokraki nie widziałem. Ni pies ni wydra , coś na kształt świdra . Po za tym , syrena była samochodzikiem nie da się ukryć , marnym , ale zgrabnym i funkcjonalnym . Dlaczego jej nazwę marnować na takiego tłuka ?
  • ~Paw37
    (2016-01-12 17:56)
    Totalne szkaradztwo i kradzież intelektualna tj. design. Tylko na tyle nas stać?!
  • ~chłop
    (2016-01-11 15:32)
    W współczesnych traktorach 1KM kosztuje przynajmniej 1000 zł. W dwudziesto, trzydziestoletnich jakieś 400 do 500zł.