• ~Bogdan
    (2016-01-10 20:22)
    W Polsce niema Polskich fabryk, jest tylko tania siła robocza.
  • ~Waldi
    (2016-01-10 20:08)
    Od kiedy Opel to polska fabryka. Przecież to General Motors czyli Amerykańska fabryka w Polsce. Ona jest tak samo polska jak polskie były obozy koncentracyjne.
  • ~adam
    (2016-01-10 20:41)
    właśnie kupiłem Astrę i bardzo się cieszę bo dałem pracę polskiemu pracownikowi
  • ~marcelek
    (2016-01-10 21:06)
    jeśli to polska fabryka , to i obozy koncentracyjne w Polsce, też polskie! przestańcie bredzić!!!
  • ~qq
    (2016-01-10 22:50)
    POWINNO BYĆ: Polski oddział firmy niemieckiej Opel....- TAK POWINNA OPISYWAĆ ZDARZENIE DZIENNIK.pl......................... ! ----------->
  • ~Paweł
    (2016-01-11 02:30)
    Spokojnie, to tylko szczucie der dziennika. Pobili mu babę więc gdzieś musi się wyładować.
  • ~ccc
    (2016-01-10 21:27)
    Niech ją Kaczyński znacjonalizuje skoro tak świetna niech będzie naprawdę polska! ;-)
  • ~jot
    (2016-01-11 14:36)
    Polska fabryka? Skąd wzięliście tego wybitnego inteligenta do pisania o motoryzacji?
  • ~kris
    (2016-01-12 15:57)
    Niestety ale nie mam milych wspomnien z Astra H kupiona od nowosci same klopoty po 8miu latach musialem ja sprzedac bo ciagle sie cos w niej psulo a to uszczelka pod glowica po 50 tys km, a to cieknaca uszczelka siemeringa sadze od samego poczatku czyli nowki. Ciagla walka z zawieszeniem gdzies mi uciekal czynnik chlodzacy z klimy a na koniec przekladnia kierownicy zaczela jakos tak dziwnie elektrycznie trzeszczec gdy skrecalem kolami to w prawo to w lewo a w serwisie mi powiedzieli ze nie maja dla mnie dobrej wiadomosci ze przedkladnia zaczyna nawalac i koszt zdjecia maglownicy to 300zeta regeneracja 1200 zeta a jak nowke to 4000zeta powiedzialem dosc i sprzedalaem ja do salonu uzywanych samochodow.Dodam ze astra byla wyprodukowana w niemczech w bochum w 2007 roku. a problem z glowica to mi powiedzial mechanior co mi wymienial ze fabrycznie musiala byc slabo dokrecna. Dzis juz fabryki w Bochum nie ma. Mam tylko nadzieje ze Polacy robia to solidniej od szkopow. I szczerze zycze wam zadowolenia z tej astry V
  • ~sympatykpo