• ~taktotak
    (2015-12-22 10:36)
    Władza jest po to, żeby się dorobić - zasada, która obowiązuje w każdej formacji politycznej - w świętobliwym PiS też!
  • ~gość
    (2015-12-22 18:19)
    Jak widać, każde bydełko lubi komfort, za nie swoje pieniądze!
  • ~banita
    (2015-12-22 23:30)
    Pieprzona hipokryzja rządzących. Jak rządzili PO to jechali po nich jak po burej suce, a sami ci robią?!. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! !.
  • ~ojej
    (2015-12-22 11:17)
    Czyli kupili takie same, tylko rok młodsze? Dobra zmiana...
  • ~obserwator
    (2015-12-22 18:38)
    Poświęcają się dla narodu. Wprowadzaj dobre zmiany nawet wbrew głupszej, nic nie rozumiejącej części społeczeństwa. Muszą mieć trochę luksusu...
  • ~krzyhoo1
    (2015-12-23 05:51)
    Cóż, Polska to taki dziwny kraj, w którym obyczaje komunistyczne są z rozkoszą adaptowane przez kolejnych spadkobierców tych, co to z komuną walczyli. Pokażcie mi jeden parlament w kraju o ugruntowanych traycjach demokratycznych, w którym za wyj. szefa parlamentu, szefa ministerstwa, szefa koncernu pań komukolwiek podatnicy fundują za darmo wożenie d...ska. Znaleźliście? Duma? To nie ten kierunek kochani
  • ~pd-de
    (2015-12-22 16:59)
    86 tyś. zł. za nową limuzynę to drogo? "Opozycja wytykała zamiłowanie do luksusu" a der Dziennik bronił rządu. A teraz i opozycja i der Dziennik wytykają.
  • ~Marach
    (2015-12-23 14:24)
    Avensis to nie limuzyna drogi redaktorze i czytelnicy. Koszt zakupu jest 3 x niższy niż Audi A6, jakimi jeździł poprzedni rząd !
  • ~Klemens
    (2015-12-22 20:29)
    Niemieccy posłowie jeżdżą furmankami zapewne. Made by BMW.
  • ~edekzfabrykikredek
    (2015-12-24 01:59)
    30 000$ to cena sredniej klasy samochodu osobowego typu "family car".Do limuzyny Toyota "Avensis" ma sie tak jak garb do sciany.Jedyna zaleta tych aut to dobry naped(silnik + skrzynia) a reszta to zupelna przecietnosc.Sa stosunkowo oszczedne w zuzyciu paliwa.Ale to do czasu.Do Sejmu pasuja perfekt.Nie jest to zadna limuzyna a srodek lokomocji zwyczajny.Wg mnie posel powinien sam organizowac sobie transport i dostawac zwrot kosztow.Tak jest w krajach cywilizowanych;swoimi autami .jezdzi tylko rzad,a reszta wynajmuje.Uniemozliwia to kanty w relacji :parlament -sprzedawca aut.I jest tansze.Mysle ze w Polsce nastapi to niebawem.Poki co :nie robcie afery z niczego.Ida swieta.Wszystkiego najlepszego.