• ~j10
    (2016-08-29 10:55)
    Do ~sasa Sprzątała butelki po tatusiu alkoholiku.
  • ~Nawigator
    (2015-12-08 21:02)
    POrównywanie Prawa i Sprawiedliwości z P0 to istotny błąd, z tego cieszą się Bulle , itp. Jeżeli na Mazowszu mówią , że jakiś burek biega po wsi - idzie najczęściej o bezpańskiego psa. Na Kaszubach mówią : jakiś Tusk biega po wsi idzie o to samo. Literę <> wymawiają z przegłosem na . Unikajmy w/w porównania.
  • ~Z Chicago
    (2015-11-30 00:41)
    To sa glupie redaktorzyny jak w Chicago radiowcy :Marczewska i Wisniewski
  • ~Ale
    (2015-11-30 00:36)
    Niemiecka gadzinowka czyli dziennik PL juz miesiac czasu to trzyma i nie kasuje.
  • ~Roderyk.
    (2015-11-24 18:59)
    A co za przeproszeniem za ... w tym rządzie . Nawet nie potrafią kraść.Nie to co bystrzaki z PO i PSL.
  • ~KRYCHA
    (2015-11-24 14:25)
    braeo P IS PAN BOG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY
  • ~NIEPOKORNI MAMY DOSC komuny.
    (2015-11-22 15:16)
    wy czerwone gnoje odwalcie sie wreszcie od PISU wy parszywe judasze wam nigdy nikt nieuwieezy wystarczy 71lat ciulania wasze miejsce jeeest za kratami...
  • ~boro
    (2015-11-22 13:43)
    A będzie jak PiS kupił Możejki za 15 miliardów złotych i oddał za złotówkę ?!Nieudacznicy ,warchoły ,oszuści i kłamcy dorwali się do władzy ! A jeszcze katastrofa Smoleńska gdzie współwinny Kaczyński ? BANDA PiS !
  • ~iii
    (2015-11-22 12:27)
    No i jak pislamczycy? tak wspomagacie Polskę kupując niemiecki i czeski chłam ??? Opla produkowanego u nas lub fiata to nie łaska???
  • ~fred
    (2015-11-22 11:49)
    czyli rozpoczęły sie oszczedności w nowym rzadzie?
  • ~kkkk
    (2015-11-22 05:22)
    jesli to sa ich prywatne samochody to co to kogo obchodzi.jesli nowe to kiedy zostaly kupione a czy przypadkiem nie sa to samochody po poprzedniej ekipie? a coz to za sensacja.najlepiej gdyby przsiedli sie na rowery .weszycie sensacje?opamietajcie sie.
  • ~Polak
    (2015-11-22 01:56)
    No proszę jak to sie chce obsrać Maciereiwcza! Macierewicz jeżdzi 7 letnim samochodem a tu ta banda zalosnych oszustow przed oczy stawia nam nowiutki Wolkswagen prosto z wystawy. Nawet nie pofatygowali sie żeby sfotografować prawdziwy samochod Macierewicza. Uznali ze nie jest imponujacy żeby zgnoic Macierewicza. W przekroczenie szybkosci z 70 na 133 nie wierzę! Trzeba być pijanym żeby jechać 133 na drodze 70. Na polskich zatloczonych drogach nie mozesz jechać 133 km/godz. Zabijesz się. Taka szybkoscią możesz jechac tylko na autostradach, a tam ograniczenia do 70 km nie ma! To jest zwykla proba wrobienia Macierewicza! Wszystkimi sposobami. PO- wscy bandyci obsadzili swoimi gangsterami i Wojsko i Policje. W drogowcw siedzi pewnie mnostwo ich zeby polować na PiS a zwalniać z kar swoich!
  • ~chamstwo PO
    (2015-11-21 15:47)
    lepiej zajmicie się słaowami chamskiego zachowania posła peło CEZARY Grabarczyka tego co na lewo załatwił sobie pozwolenie na broń nazwając posłów m.innymi Panią PREMIER B.Szydło osiłkami. TO JEST TEMAT DO PISANIA BARANY a nie pismaki!
  • ~amerykanin
    (2015-11-21 15:39)
    Polaki --co wy takie hamskie wpisy macie --calkowicie was po...balo--chyste Panie
  • ~wyborca
    (2015-11-21 06:07)
    Nie ma się do czego przyczepić to redaktorzyna pisze głupoty!
  • ~monte
    (2015-11-20 22:17)
    Pełno tu katolików, nie mylić z chrześcijanami gdzie nie ma spowiedzi. Niektórzy zapomnieli że najwięksi zbrodniarze to katolicy. Chociażby H. Himmler... Ale wracając do sprawy, bo za pół roku nagle nie znajdziemy na ulicy tych co głosowali na PiS, wręcz przeciwnie, będą się wstydzić, że na nich głosowali. A cioty z Anglii i Ameryki niech spadają bo oni nigdy tutaj nie przyjadą i mają Nas w dupie głośno się śmiejąc.
  • ~PiS...da?.zabierze
    (2015-11-20 18:58)
    Pismatolki tak mają,od afery do afery,a oczywista oczywistość zapłacą potem odszkodowania podatnicy. Z poprzednich psychiatrę sprzed i8 i 9 lat pozostaje do zapłaty miliony odszkodowań.
  • ~sedz..
    (2015-11-20 17:28)
    antek bez wyroku POwinien dostac 5 lat wiezienia co za morda a ta przekupka szczdlo rowniez ale mamy rzad przestepcow
  • ~olo