• ~Ewa Klamacz
    (2015-11-20 09:26)
    i co? nic nie ukradli ? Ooo! nie ma milionow na kontach! Ooo! niemiecka gadzinowka Dziennik juz nie wie o czym pisac...zenujace :(
  • ~precz ze złodziejami z Partii Obrzezanych
    (2015-11-20 09:48)
    aaa...
    i słuchaj Bury ZŁODZIEJ Z (PO-PSL),
    ... nie schylaj sie po mydło bo podobno...
  • ~And192
    (2015-11-20 10:48)
    Przykro czytać wasze szczujące artykuły. Czy to jeszcze ma coś wspólnego z dziennikarką?
  • ~T.U.S.K pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
    (2015-11-20 09:30)
    Czy siedzi luż ktoś z Przestępczej Organizacji ???
    BURA suka siedzi ...
    ...a co z SITWĄ PEŁO ???
  • ~waldi
    (2015-11-20 10:35)
    bedzie zmiana w nowej histori polski lata 1980 2015r o bohaterze narodowym kaczynskim a partia pis to cud ocalenia narodu polskiego oby nietwało to zbyt długo
  • ~zlodzieje z PO - ZK Wronki,Sztum coraz bliżej ....
    (2015-11-20 09:44)
    hehehe...
    Jak w takim tempie PiS bedzie działał,to trzeba bedzie przesiedlic mieszkańców Ursynowa po zaadoptowaniu osiedla na wiezienia-moze wystarczy miejsc dla wszelkiej maści POzłodziei i POaferowiczow?
  • ~Juliś
    (2015-11-20 09:37)
    PIS to obluda oszustwo i chamstwo . Pamietacie obiecanki 3 000 000 00 mieszkan ???
    Pamietacie oszusta prezesa PIS kaczynskiego - " nie bede premierem gdy moj brat bedzie prezydentem " ??
    A teraz ,

    Glodne dzieci???
    a prezes PIS bezzebny dziadyga ma ochrone 25 ochraniarzy za 2 100 000 zl rocznie.
    Co za PIS-owska obluda !
    A brzuchaty Kler kosztuje polske 15 miliardow zl rocznie !
    ( 15 000 000 000 zl )
    oto wasz konkordat i wasze "glodne dzieci" debile , ciemny ludzie PIS-owski...
  • ~POdode
    (2015-11-20 10:26)
    Minister Szyszko odpowiedzialny był za ekrany. ZBĘDNE ekrany ochoczo stawiała PO-ZSL, bo zarabiali na tym ich kumple. Der dziennik łże.
  • ~Górnik KWK ,,Wujek"
    (2015-11-20 09:38)
    Ksiazka o prezesie PIS ?
    a bedzie o tym jak dzieci z taka wada wymowy dostaly role w filmie, a bedzie o przekretach FOZZ i telegrafie, a bedzie cos o sklonnosciach homoseksualnych,
    a bedzie cos o przekretach SKOK ??
    Bedzie cos o Telegrafie? A czy o Jarkowym bojfrendzie bedzie? A o zgubionej teczce? i ograbieniu SKOKow ?
  • ~sasa
    (2015-11-20 09:42)
    Obrazuje to tytuł jednej z notatek: Marta Kaczyńska za późno oddała klucze do pokoi prezydenta. Wynika z niej, że córka głowy państwa była już wcześniej proszona o wyprowadzenie się z pałacu, ale nie reagowała i dopiero 5 lipca mogły do apartamentów wejść ekipy remontowe. Szef kancelarii minister Michałowski miał wtedy powiedzieć prasie, że „remont opóźni się, bo Marta Kaczyńska późno oddała klucze do pałacu”. Córka prezydenta replikowała natomiast: „Wcześniej nikt ze mną o tym nie rozmawiał, a przecież jeśli szybko potrzebny był remont, to ktoś mógł mi o tym powiedzieć”.
    Jeśli rzeczywiście z tego powodu miał się opóźnić remont w Pałacu Namiestnikowskim, to wówczas ucierpieć mogłyby nawet sprawy rangi państwowej. Ale nie przesadzajmy. Kilka dni temu min. Jacek Michałowski w nieoficjalnej rozmowie z „Przeglądem” potraktował sprawę terminu remontu mniej kategorycznie. Z jego słów wynikało, że Marta Kaczyńska mogła zakończyć pakowanie już miesiąc wcześniej i że na tydzień przed drugą turą wyborów proszono ją o oddanie kluczy, na co miała odpowiedzieć, że prezydenta Kwaśniewskiego nikt tak natarczywie nie popędzał, aby zabrał swoje rzeczy po upływie jego kadencji. Jednak o jakimś dramatycznym opóźnieniu remontu nie można mówić. Słowem – państwo polskie nie ucierpiało z tego powodu.
    Tyle o kluczu. Natomiast na pytanie, co zostało w pałacu po prezydenckiej parze, minister odpowiada – nic. Państwo Dubienieccy zabrali wszystko. Prezenty, które Lech Kaczyński otrzymywał od zagranicznych gości też.
    – Czy była jakaś komisja zdawczo-odbiorcza? – pytaliśmy ministra Michałowskiego i padła odpowiedź, że jakoby była, ale złożona głównie z pracowników poprzedniej ekipy. Jacek Michałowski był w niej jedynym reprezentantem mianowanym przez pełniącego obowiązki po śmierci Lecha Kaczyńskiego. I z tej rozmowy można się zorientować, że on uczestniczył tylko formalnie w pracy komisji, bo nie otrzymał od razu protokołu, spisu wywiezionych przedmiotów. Tę listę, trudno powiedzieć, na ile kompletną, na specjalną prośbę Marta Kaczyńska przysłała później.

    Nikt i tak tego nie zobaczy