• ~10danek
    (2015-10-26 08:11)
    Nowa Łada? Będzie tak samo jak z najlepszym czołgiem na świecie Armata. Nie wytrzymał nawet przejazdu propagandowego przed Kremlem i padł na próbach. To wszystko tam w Rossji jest po prostu niereformowalne. Oni po prostu, poza surowcami, nie maja wiele do zaoferowania.
  • ~sceptyk
    (2015-10-27 14:00)
    Mają do zaoferowania broń. W większości na podstawie kradzionych technologii. W końcu Wiktor Suworow napisał, że w ich zbrojeniówce obowiązuje system miar oparty na calach i funtach. Poza bronią i surowcami Rosja eksportuje kawior. wódkę i prostytutki.
  • ~Nick
    (2015-10-26 10:12)
    Super!! Ruskie potrafia (na licencji francuskiej i japonskiej) wyprodukowac samochod!! To na prawde wielki sukces :-)
  • ~tindala
    (2015-10-25 22:07)
    Jak będzie konkurencja cenowa dla Daci ( też Renault), to tylko dobrze.
  • ~Panofkin
    (2015-10-31 23:56)
    Może i gorsze od tych zachodnich , ale własne i można nimi jechać w Rosji , co Ci z zachodnich , bez komputera nigdzie nie pojedziesz Panie niewolniku .Pan
  • ~PISMAK a PISMAK.
    (2015-10-28 08:47)
    Tak , tak pismaku. A niestety w Europie niema zbytu na rosyjskie samochody. To nic innego tylko propaganda pismaka.
  • ~narodowy nacjonalistyczny patryjotyzm
    (2015-10-31 18:21)
    oj polaczki ,narodowy nacjonalistyczny patryjotyzm , z dziennikiem ktory to popiera bo pisze dla tej najciemniejszej masy aby zarobic jak najwiecej , jest zalosne...
  • ~Panofkin
    (2015-10-31 23:58)
    Może i gorsze od tych zachodnich , ale własne i można nimi jechać w Rosji , co Ci z zachodnich , bez komputera nigdzie nie pojedziesz Panie niewolniku .Panorama jest piękniejsza , jak jedziesz wolniej .
  • ~tylko kacap kacapowi bratem
    (2015-10-31 20:11)
    cha, cha, cha
    sowieckie patałachy wystrugały bubla gorszego od chińskich podróbek i jadą na podbój świata.
    toż oni nawet do Donu tym dziadostwem nie dojadą ...
  • ~normalny
    (2015-10-29 17:15)
    Putin jast ok. ale nasz Naczelnik Jarek -jeszcze lepszy .