• ~Wilga
    (2015-10-17 18:08)
    Na zdjęciu widać zegary. To najprawdopodobniej limuzynę z zegarami kupił ktoś kto uwielbia zegarki.Czyli albo Nowak albo Misiek Kamiński.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-10-17 21:40)
    Cyrankiewicz, to bardzo wrogo nastawiony do Polakow i polskosci MOsiek, ktory tez wsPOlpracowal z GESTAPO, denuncjowal walczacych z okupantem Polakow.
    To luksus auto, to wlasnosc Narodu Polskiego, "jego" to byl tylko fjut w sPOdniach.
  • ~WAW
    (2015-10-18 09:56)
    PEWNIE GO KUPIL KURDUPEL - JAK KIEDYS ZOSTANIE MEZCZYZNA I ZROBI PRAWO JAZDY, TO SOBIE NIM POJEZDZI - W KONCU CYRANKIEWICZ TO BLISKA MU DUCHOWO OSOBA... :))
  • ~ktoś zrobił super interes bo
    (2015-10-17 18:45)
    na zachodnich giełdach aut Jag X kosztuje wiele razy więcej i w DUŻO gorszym stanie.Dzieło sztuki za 55 tys.PLN... ??? Za tą sumę można kupić wozidełko nieopatrznie nazwane samochodem.
  • ~Wbrew
    (2015-10-19 17:12)
    Czyżby swoje miłe wspomnienia zmaterializował były funkcjonariusz UB?
  • ~Obywatel
    (2015-10-21 10:23)
    Kto chcialby kupic samochod utrzymujacy stechly smrod po Cyrankiewiczu?
  • ~qwert2
    (2015-10-17 22:46)
    Cyrankiewicz i jego dzi... fuuuj, auto-cacko w dobrym stanie...
  • ~Ciekawski
    (2015-10-22 16:35)
    A skad ten Cyrankiewicz mial pieniadze na taki samochod? Czyzby zarobil podczas pobytu w Auschwitz? Czy na sprzedarzy butelek po wojnie? A moze za sprzedarz swych wlosow na treski?
  • ~amelie2
    (2015-10-20 18:52)
    Poza Syrenkami i Warszawami na polskich drogach były obecne Octavie, Moskwicze, Wartburgi, Trabanty, Triumphy, Pobiedy, Chevrolety, Citroeny, Willisy i Fiaty. Kto czym jeździł wiedzą ci,którzy pamietaja tamte czasy.
  • ~bul
    (2015-10-23 11:47)
    O ile wiem to w tego typu starociach lubuje się ten co to amerykanom robił loda