• ~karol
    (2015-10-16 07:41)
    coś za czasów PO namnożyło się tych "króli": Bronisław - król obciachu, Ewka - królowa bezguścia, Tusk - król Europy, Stefanek - król nienawiści itp.,itp. ...
  • ~Cięzko wyszabrowana kasa.Za plucie dobrze płacą
    (2015-10-18 13:12)
    No to dowiedzieliscię dlaczego robi się takie swinstwa jak wkładanie polskiej flagi w kupę psa,czy prowokacje w stosunku do Zelnika itd,itp...
  • ~Salon Ferrarissimo
    (2015-10-18 13:29)
    Przeciez ten dupek tego nie kupil tylko mial w dlugoterminowy najem
  • ~rok2015
    (2015-10-18 11:57)
    a KUPUS wojewodzki tak sie zaczerwienil ,ze wstyd teraz brac taki samochod ,bo nie wiadomo co sie w bnim znajduje ,ale pamietajcie H U J E ze uje u KUPY wojewodzkiego tez sie KRESKUJE
  • ~rok2015
    (2015-10-18 12:07)
    kiedys sobie idzie KUPA wojewudzki ,i ktos nagle mu przerywa myslenie ,rozglonda sie w prawo w lewo i co, nikogo nie widzi ,wiec puka sie w glowe a tu nagle ktos odPOwiada mu PROSZE i znowu KUPCIA wojweodzki patrzy ze zdziwieniem a tu nima nikogo ,weiec idzie dali a dali to w morde dali i POuciekali a KUPA dalei nikogo nie widzi .KIEDY PO chwili zastanowienia doszedl do wniosku ze to mysli jego MUZDZEK i sie zaczol zastanawiac czy tam wejsc czy nie ,ale sobie tak mysli jesli tam wejde to nie wiem kogo tam zastane i wszedl do TVNu .
  • ~rok2015
    (2015-10-18 11:54)
    a chcieli byscie POznac prawde o 7latach rzadow krula TUSKA i jedneko roku rzadu pani KOPACZ ,to przyjzyjmy sie ,jak to bylo za krula AWGUSTA ,jedz pij i POpuszczaj pasa czekam na odPOwiedz
  • ~Arek
    (2015-10-18 16:59)
    Ludzie, umiecie coś prócz hejtu? Bo pisać po polsku też nie umiecie w większości...
  • ~Hu., dup., i KAMIENI QUPA.
    (2015-10-19 07:50)
    Jak mozna bylo pozwolic zeby w srodku Europy, w XXI Centaurym, w erze postepu, informatyki i jeszcze roznych pierdulek idupereli, i bzdetow , oraz roznego badziewia i kamuflazu nazywac Starszych Spracowanych Ludzi Moherami ? Pytam ?Dzieciolstwo ogolne i kamieni kupa na wieki wiekow. Jak mozna bylonazywac Mlodych Pracowitych,Zaradnych i Oszczednych Ludzi SLOIKAMI/ Dlaczego? O Amberach, Ciulach, Frankach juz nie wspomne .Jak mozna tak nazywac swoich Rodzicow, Dziadkow, Przyjaciol, Sasiadow. Dziadostwo , Hu., dup., i kamieni QUPA.
  • ~rypioze
    (2015-10-18 11:44)
    W środku nie śmierdzi *******
  • ~rok2015