• ~wyborca
    (2015-10-13 09:01)
    AMZ Kutno to ta firma, która sprzedała "Dziki" za 600 tys. dla żandarmerii , która potem wycofała je z eksploatacji ze względu na wysoką usterkowość. Podobno teraz Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje je za ok. 40 tys. za sztukę... I jak tu żyć he he
  • ~vey
    (2015-10-13 08:52)
    Dziadowski samochodzik, nawet designu nie ma ładnego, a ma kosztować krocie. Bzdura.
  • ~czas_na_zmiany_11
    (2015-10-13 15:12)
    Powinien się nazywać SYRENA MAKABRA. W całym tym interesie chodzi raczej o dotacje niż produkowanie samochodu. 50 szt rocznie. Potem 100szt. A jak będzie popyt to 300, może więcej. ha ha ha
    No to są kpiny.
    Od strony estetyczne produkt wygląda gorzej od Słomianego Misia z filmu 'Miś'. Obawiam się, że autorzy na tzw 'konsultacjach artystycznych i produkcji w oparciu o 6 instytucji' wychodzą lepiej niż sam prezes Ochódzki!
    Eeech ... - dawno takiego koszmaru nie widziałem.
    A może po prostu... każda potwora znajdzie swego amatora?
  • ~Dan
    (2015-10-13 10:51)
    Bardzo ladne auto.
  • ~OMEN
    (2015-10-13 09:00)
    Taa... za takie coś? Za komuny 70.tys.Policzmy: Pod koniec lat 70-tych by kupić Syrenkę potrzeba było 35 pensji (ok.2000 zł /m-c wynagrodzenie robotnika). teraz - 40 pensji - 1500 zł "na kasie" np. w Biedronce...
  • ~ptrsq
    (2015-10-13 14:50)
    Z patriotyczna radością kupię !!! ... dla żony ;)
  • ~kreslarz
    (2015-10-13 18:37)
    Przod i tyl Syrenki nie ma zadnego wygladu. Projektantom braklo chyba koncepcji. To juz stare 105 byly ladniejsze.
  • ~dziadek
    (2015-10-13 11:40)
    Za taką cenę nie ma szans
  • ~mkk
    (2015-10-13 20:27)
    Jak dotąd nie da się znależć w tekscie artykuliku infomracj o cenie..
    No to jaka koniec końców?
  • ~ZARZAD MONTOWNI
    (2015-10-13 14:38)
    NAPALENI NA SYRENKE NA RAZIE NIE MOGOM OSTRZC SOBIE SWOICH ZEPSUTYCH ZEMBOW NA NASZ PRODUKT... CALA PRODUKCJA NASZEGO AUTA PO ZAMONTOWANIU SILNIKOW FERRARI I DANIU LAPOWKI BUCOM W POLICJI I WOJSKU BEDZIE TAM KIEROWANA .NASZ PRODUKT ZASTAPI WYSLUZONE ,ZACHODNIE LUKSUSOWE RADIOWOZY W KTORYCH WOZOM SIE ROZLENIWIONE BYKI Z POLICJI I STRAZY MIEJSKIEJ