• ~WAW
    (2015-08-25 13:19)
    BRAWO PIS, BRAWO LECH KACZYNSKI, BRAWO MARTA KACZYNSKA!
  • ~Kut
    (2015-08-25 15:21)
    Patologiczny element.Nie wiem jak zbałamucił Kaczyńską.
  • ~gosc
    (2015-08-25 18:36)
    Takich " kwiatków" jest pełno w " sitwie" jak on.
    Dlatego nagonka jest na prezydenta Dude,ponieważ wszyscy obecnie rządzacy ,to cwaniacy skorumpowani.
    Jak PIS wygra wybory to część z nich dostanie zawału że strachu.
    Też maja po kilka " chat" ,konta bankowe w Polsce i poza granicami kraju.
    Dlatego ujadaja,ale PIS i tak wygra bo ludzie maja dość okradanie .
  • ~libciok
    (2015-08-25 13:26)
    To za kasę z odszkodowania smoleńskiego? Brawo!
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2015-08-25 20:59)
    Bandzior z żoną k.uewką która nawet nie wie z kim ma dziecko... ale rodzinka!
  • ~z
    (2015-08-25 13:41)
    szmata
  • ~Mis
    (2015-08-25 22:43)
    zobaczcie, ze media przestaly juz pisac o kilometrach !! bo co sie okazalo?
    ...- okazuje się, że latać mógł za darmo, ale nocować niekoniecznie. Poseł ma prawo, na terenie kraju, do bezpłatnego przejazdu środkami publicznego transportu zbiorowego oraz przelotów w krajowym przewozie lotniczym, a także do bezpłatnych przejazdów środkami publicznej komunikacji miejskiej (art. 43 ust.1 ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora). Szczegóły reguluje rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 28 grudnia 2001 r. w tej sprawie. Jeżeli poseł korzysta z innej linii lotniczej niż LOT, kancelaria Sejmu zwraca mu pieniądze za kupiony bilet. I nie pyta, gdzie leciał i po co, bo poseł nie musi się z tego tłumaczyć. Po prostu poseł ma prawo do bezpłatnych podróży.
    Ponadto poseł może też przespać w hotelach 7,6 tys. zł rocznie. Kancelaria pokrywa mu w takiej kwocie koszty noclegów poza miejscem stałego zamieszkania i poza Warszawą związanych z wykonywaniem mandatu. Ma też prawo do zwrotu kosztów hotelu w podróży służbowej. W tym wypadku stosuje się przepisy rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 29 stycznia 2013 r. w sprawie należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej.
    WIDAĆ TERAZ JASKRAWO, ŻE MEDIA SA MEDIAMI PO I SZKODZA PREZYDENTOWI I POLSCE !!!
  • ~a moze ktos wyjasni -
    (2015-08-25 21:18)
    - dlaczego Bul zniknal z Palacu razem z aneksem do raportu WSI:)
    Kancelaria informuje, ze go tam nie ma!!!
    Szef BBN: " Według informacji, które dostałem formalnie z archiwum - w kancelarii tajnej nie ma aneksu. Nie ma go na terenie BBN".


    Już wyjaśniam:
    Bul zniknął - bo ma teraz zatwardzenie (po tym jak ze strachu zjadł ten Aneks), a jako patentowany tchórz boi się Lewatywy!
  • ~Grzyb
    (2015-08-25 16:00)
    Ciężko pracuje jako adwokat, to stać go :-)
  • ~z sieci do sieci (ostrzegam, że nie dla kretynów!)
    (2015-08-25 23:02)
    Szef BBN:
    " Według informacji, które dostałem formalnie z archiwum - w kancelarii tajnej nie ma aneksu. Nie ma go na terenie BBN".