• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-28 11:30)
    taka prawda
    Zadanie Nr 1 po wyborach to ściągnąć do Polski twórcę tej Sitwy PO-PSL obłudnego oszusta i sprzedawczyka Tuska razem z jego przydupasem Grasiem i innymi ewakuowanymi. Postawić to szemrane towarzystwo przed sądem i skazać na niebyt i POniewierkę ... .
  • ~boroborowski
    (2015-06-28 11:21)
    Ci wyznawcy PiS to piąta kolumna oszołomów ,kłamców i wichrzycieli nie mówiąc już głosem Palikota WARCHOŁÓW partii PiS ! Kłamczucha SZYDŁO tak wykiwała Polaków że nie dodała że DUDA jest karany prawomocnym wyrokiem ! I w/g Onet Pl. w europarlamencie razem z Kuźmiukiem ,Legutką i jeszcze jednym kombinowali na zatrudnianiu asystentów ?! Nieudacznik DUDA miał ich TYLKO trzynastu (13) !!! To trzeba mieć rozum ? I takiego to Polacy (ciemny lud) wybrali prezydenta ! Tak trzymać !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-28 11:16)
    Wzywam całe PO, z NIEdorżniętą wierchuszką na czele, do szybkiego sepuku !!
    Z tej wieloletNIEj aroganckiej i bezkarnej, ciągle POdsycanej NIEnawiści do Polski, jej dziedzictwa i obywateli, zgłupieliście do końca !! Ale odPOwiecie za to wszystko !
    Już PO was idą !!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-28 12:45)
    PIS falszywki pseudo Wiesio13
    Robnad,
    Trzeba miec cie na oku - jestes najemnikiem PiSu i/lub. Kremla


    PIS lubi macac kury , a prezes PIS lubi byc macany przez mlodego ochraniarza
    Gejow nie lubi Tomaszewski , dlatego jak dowiedzial sie prawdy o naszym Panie Prezesie ,
    wzial nogi za pas !
    Ja to rozumiem !
  • ~tiktak
    (2015-06-28 10:50)
    Polska jest winna Rosji odszkodowanie za zniszczenie brzozy.
  • ~nieparafianin
    (2015-07-03 11:34)
    Nasi głupole potrafią od 1989 r tylko niszczyć i upadlać społeczeństwo. Ważne jest lizusostwo i włazidupstwo. Ludzie rozsądni i rozważni określani są jako postkomuna. Specjalistów ta głupota nie chce słuchać. I dzięki temu mamy to co mamy. Potężna bieda i głód dziesiątków tysięcy dzieci, śmierć z tego powodu i z tej przyczyny. Episkopat się wymądrza dla Rzeczpospolitej nie dając nic, tylko Ją ograbiając, czyli powtórka przedrozbiorowa. TYLE I TYLKO TYLE !!!
  • ~wizadsky
    (2015-06-28 11:42)
    Jakiego kur... Kaczyńskiego? Ten samolot był tak samo mój jak jak i kartofla.
  • ~zlodzieje z PO - ZK Wronki,Sztum coraz bliżej ....
    (2015-06-28 10:59)
    A CO Z TUSKIEM ? SIEDZI , JUŻ ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-28 11:44)
    HEHEHEHH
    peło po 8 latach stworzyło państwo na papierze istniejące tylko teoretycznie i zadłużone po same uszy - nawet sami się do tego przyznali, po czym stwierdzili ze ci co ten fakt ujawnili są przestępcami
  • ~von badziewie