• ~adaś
    (2015-06-23 17:28)
    Tak to prawda! Winę za to ponoszą nasi " cudowni " związkowcy z Solidarności.
    Ponieważ my biliśmy politycznie pierwsi w obalaniu komuny , pepiczki dopiero się " przymierzali, WV u nas chciał najpierw robić interesy i " zaklepać sobie miejsce"
    Niestety nasi związkowcy myśleli ze mają przed sobą" dojną krowę" która się na wszystko powinna zgodzić tak jak dyrektorzy państwowych zakładów. Podobanie jak w Stoczni Gdańskiej z Basią Piasecką-Johnson. Już sobie liczyli pensje w dolarach , hehhe gdy po tych kosztach nikt tych statków by nie kupił! To samo było w FSO- jak zaczęli wymyślać gwarancje socjalne i gwarancje do gwarancji , podwyżki , dodatki itd itd - to "niemiaszki " posłuchali i uciekli do w skodzie, świeżo " wyzwolonej od komuny!
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-23 16:29)
    O Matko ,Pepiczki co i rusz zmieniają modele Skodów w produkcji, a my ministrów, na coraz gorszych zresztą, kuervas !
    Hej !+
  • ~t.runo
    (2015-06-25 11:51)
    A jak by Niemcy przejęli FSO to byście ujadali że to kolejna montownia i miejsce pracy za psie pieniądze dla polskich niewolników. A tak to nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Powinniście być zadowoleni
  • ~xxx
    (2015-06-23 21:25)
    Czesi produkują samochody, a POlacy Generałów!! Jeden Generał przypada na jednego szeregowca. Jesteśmy POtęgą militarną,a to się liczy w tych niesPOkojnych cz czasach!!
  • ~pit
    (2015-06-23 21:05)
    FSO sprzedano Daewoo, bo to jako jedyne dalo gwarancje nierobom ze zwiazkow. Jak sie skonczylo wszyscy wiedza
  • ~Bogdan
    (2015-07-23 09:19)
    Rozkradli całą Polską gospodarkę a teraz czas na krytykę.
    Polak jak zawsze budzi się z ręką w nocniku wypełnionym po brzegi fekaliami.
  • ~Bogdan
    (2015-07-23 09:32)
    Oto nasza polityka:
    dlaczego paliwo w Polsce jest drogie a ceny ropy naftowej na rynkach światowych niskie.
    Tępy polityk z obecnego rządu tak to skomentował.
    =winni są amerykanie bo więcej poruszają się samochodami.
  • ~Kajetan
    (2015-06-24 09:15)
    "związkowcy", którzy doprowadizli do upadku FSO powinni wisieć !
    ale jak znam nasz kraj to nadal mają ciepłe posadki !
  • ~Nick
    (2015-06-23 15:42)
    Za to że nie ma u nas produkcji w FSO należy podziękować tylko związkom zawodowym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-23 16:19)
    Do polskiego szczęścia brakowało niewiele, ale wtedy przyszła bufetowa i podniosła czynsz za użytkowanie wieczyste z 7 do 22 mln.
    I oby żyło się lepiej, nam!
    Mordo ty moja!