• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-20 22:51)
    re wrona
    zgadzam sie w zupelnosci. Najlepsze z nich to te 4x4 .
    Te silniki o ktorych pisza...to wyzylowane cuda za kilka lat wychodzi szydlo z worka jak sie sypia !
  • ~vh
    (2015-06-21 13:23)
    Nie wiem jak Honda ale Toyota juz od dawna ie jest niezawodna...
  • ~ala
    (2015-06-21 15:55)
    Na paliwożerne samochody osobowe wielkiej mocy powinny być nakładane opłaty jak za zatruwanie środowiska "dla fantazji".
  • ~wrona
    (2015-06-20 19:15)
    Nie czytam calego art. bo to reklama samochodow. Niezawodne sa tylko dwie markim Honda,Toyota,ich siostry to: Acura i Lexus.
  • ~siala
    (2015-07-30 16:12)
    Najlepsze silniki to stare silniki.Najlepsze samochody to stare samochody ,ponieważ się nie psują.
  • ~Extra Mocny (bez filtra)
    (2015-07-26 06:55)
    Jak ktokolwiek wciska mi kit, że w kategorii "najlepsze silniki świata" ulokowane zostały bzyczące zabaweczki o pojemności 1,0 albo 1,3 litra - to sie tylko pukam w czółko!
    Jak mówią Amerykanie - nie ma substytutu dla pojemności skokowej!
    I dlatego prawdziwe silniki zaczynają się gdzieś w okolicy 2,3 - 2,5 litra, kiedy to uzyskanie 150+ kGm momentu obrotowego jest naturalnym wynikiem zastosowania się do reguł i podporządkowania się prawom fizyki, a nie cyrkową sztuczką na użytek wyżyłowania "wyniku" na hamowni!
    Wtedy taki silnik przy prawidłowej eksploatacji lekko wytrzymuje przebieg 250 000 i więcej kilometrów - jak to się dawniej mawiało - "bez naprawy głównej"!
    No i daje to przyjemne poczucie, że jest "bezstresowy"!
    I o to chodzi, "Broda" - jak powiedział pewien menel do Pana Jezusa!
  • ~jmr
    (2015-07-25 14:53)
    Właściwie to postęp jest 0 od 100 lat ciągle to samo benzyna lub ropa zapłon ,cylinder, spalanie, praca , w porównaniu z elektroniką to zerowy postęp .
  • ~NAJLEPSZE AUTA.
    (2015-07-30 18:28)
    Najlepsze Auta w 2014 roku To SYRENA BOSTO BO CIĄGLE JEDZIE PROSTO I TRABANT POLO BO MAŁO SPOLO.
  • ~emigrant
    (2015-07-26 10:25)
    Wieś wagon bije wszystkie cuda Azji na głowę. Niemcy nie są głupi, u nich dwa na trzy auta, to golf i polo i diesle.
  • ~ENTER złośliwy
    (2015-06-27 22:11)
    VR-6 !!!