• ~olek
    (2015-06-19 15:01)
    10 tysiaków? Co to dla tego sowicie opłacanego peowskiego klakiera?
  • ~może i "paparaci" to hieny
    (2015-06-19 19:53)
    ale Daniel O. wydmuchał o 14.00 0,9 promila kierując samochodem więc poniesie zasłużoną karę i tyle w tym temacie. Radziłbym przyjaciołom Daniela aby go natychmiast albo jeszcze szybciej zaprowadzili na odwyk.
  • ~oj nie tak
    (2015-06-19 13:10)
    słuchaj no ~Wiesio13 bicz na PISiory. Kabotyn cie chyba spłodził...
  • ~Pisior
    (2015-06-19 21:34)
    Wykończy go ta wóda.
    Dodatkowo będzie musiał oglądać uroczystości państwowe z
    udziałem prezydenta Dudy. Niech już zacznie gadać na poważnie
    z profesorem Zembalą.
    Mimo wszystko szkoda chłopa.
  • ~kola
    (2015-06-19 20:54)
    ALE MICYJE PAPARAZZI ZROBILI ZDJĘCIE samochodu Olbrychskiego. TYLKO TYLE UMIEJĄ. DNO!!!
  • ~Dareczek
    (2015-07-15 11:34)
    a był taki POłowski i po wyborach prezydenckich go trafili. Czekamy na następne trafienia Brawo Policja.
  • ~tow.Wardęga
    (2015-06-25 11:15)
    On jest moczymorda i chleje codziennie, od tego poraziło mu nerw twarzowy prawy i gada "półgębkiem". Ciszej nad tym trupem.
  • ~Ulrich
    (2015-06-26 11:46)
    Czytałem Trylogie Wielkiego Polaka żyjącego w Cesarstwie Rosyjskim Henryka Sienkiewicza ze 20 razy? a może i więcej, ale nigdy nie wyobrażałem sobie, ze Kmicic czy Azja Tuchajbejowicz ma ryja tego moczymordy.
  • ~TFU, swołocz
    (2015-06-19 12:45)
    do @Kolega Daniela" - masz rację. Ale gdyby złapali ujęcie, jak Daniel trzyma ODWROTNIE szalik kibica z napisem "Polska", choćby przez najkrótszą chwilę, i zrobili z Daniela z tego powodu szmatę, to byliby wzorem do naśladowania dla dzienniKUR(e)stwa III RP.
  • ~też AA
    (2015-07-10 17:51)
    Gdyby tak wszystkich, kto wypije przy byle okazji, chcieli odprowadzać na odwyk, drogi forumowiczu ("może i "paparaci" to hieny) to kto by w Polsce Rządził lub odprawiał msze ? A życie w Kraju pewnikiem by zamarło. W Niemczech, Francji i Włoszech, to oprócz arabskich imigrantów na ulicach nie byłoby żadnego z krajowców. Przykre to, ale prawdziwe.