• ~rychu
    (2015-06-18 01:09)
    Który nowy minister ma najdroższe auto? - tak postawione pytanie to szczucie ludzi przeciwko rzadowi !!! deklaracje majatkowe funkcjonuja nie po to zeby gawiedz bawic, czy wywolywac druchy zadrosci i nienawisci, ale dla porownania rok do roku, ze osoba sprawujaca funkcje publiczna nie ma "nadzwyczajnych" przychodow !!! smierdzace pismaki, obszczymury powinni o tym wiedziec !!!
  • ~a
    (2015-06-17 21:56)
    juz wiadomo dlaczego w polsce 3 miliony obywateli zyje w skrajnym ubostwie. brawo panie tusk piekna zielona wyspa
  • ~kisiel
    (2015-06-18 05:34)
    Niech żyje bal-drugi raz nie zaproszą was wcale

    Utrzymanie prezydenta Komorowskiego i jego otoczenia wynosi ok. 180 mln złotych i jest najwyższe w porównaniu z poprzednikami. Jest też o 70 mln zł droższe niż utrzymanie króla Norwegii i jego dworu. Co ciekawe, właśnie koszty funkcjonowania kancelarii prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego były tematem jednego ze spotów wyborczych PO z 2007 r.

    Czas ucieka-piekło czeka
  • ~edc
    (2015-06-17 18:08)
    ha ha ha bolszewia już zagląda w kieszenie i niedługo w majtki by zobaczyć co jedli na kolację nowi ministrowie
  • ~OLGA
    (2015-06-22 10:58)
    Pani Kopacz powinna w klapkach chodzić,szpilki za wysokie dla niej,idzie jak facet,cała sobą musi kręcić i te nogi nie zbyt zgrabne.Włosy nie myte i ubiór nie elegancki.Chce dorównać żonie pana Dudy,ale daleka droga dla niej.
  • ~slazak
    (2015-06-19 16:10)
    Dziennik nie ma sie czym zajmowac, tylko autami ministrow?
  • ~dryga
    (2015-06-17 21:44)
    A 3 milliony dzieci w Polsce zyje ponizej granicy ubostwa.
  • ~Jamci
    (2015-06-18 09:48)
    Auta takie sobie. Czy robienie z faktu ich posiadania ma zaszkodzić posiadaczom? Lepiej by miało być aby obywali się rowerem,hulajnogą bądż perpedes ? Ja ubolewałbym raczej,,ze oni przez 4 miesiące NICZEGO DOBREGO dla Polski więc i dla mnie nie wniosą! Raczej wprost przeciwnie. Ale co ja mogę:-((
  • ~endek
    (2015-06-17 19:35)
    edc - piprzy.
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-17 18:45)
    "Który nowy minister ma najdroższe auto? Sprawdziliśmy! Oto samochody nowych podwładnych Kopacz"
    O Matko, a może któryś z PT Redaktorów by im poprześwietlał mózgi, kuervas, co ?!
    Tak schamiacie i ugłupiacie Ludzieńków i Naród - przepraszam za wyrażenie - SKUPIAJĄC naszą uwagę na duperelach, dupki żołędne !
    Hej !-