• ~Marcin
    (2015-07-05 23:50)
    Typowi polacy niedość ze cos sie dzieje w końcu to jeszcze narzekają jak wam sie niepodoba bo polskie to idz sobie jeden z drugim do innego salonu kupic auto.ja jestem zadowolony z pomyslu
  • ~Roch .K
    (2015-06-30 23:12)
    ,,Syrena ligea,, mimo ze troche kojazy sie z innym samochodem ,,jest 100 razy ladniejsza od wersji na zdjeciu powyzej.

    Ta wersje chyba ktos zrobil specjalnie zeby osmieszyc nasz kraj . Bo niczym specjalnie sie nie wyroznia ,wyglada jak trabant w nowej wrsji.
  • ~majster
    (2015-07-01 13:39)
    sama koncepcja auta jest fajna ,ale brakuje mu dobrego szlifu dobrego stylisty. Taki wygląd to trochę za mało na sukces.
  • ~analityk_16
    (2015-07-01 21:40)
    Mam takie wrażenie, że w tym przypadku nie całkiem chodzi o doprowadzenie prototypu do fazy produkcyjnej.
    Mam takie wrażenie, że nikomu nie zależy na męczenie się z produkcja, konkurencją, serwisem, gwarancją, itd, itp ...
    No to o co chodzi?
    Mam takie wrażenie, że chodzi o Dotacje. "dotacje w oparciu o sześć instytucji".
    O to żeby jak najwięcej pozyskać i skonsumować.
    A co z Syrenką?
    No cóż, sporządzi się protokół likwidacji. Resztę już znacie :)
  • ~drwiszon
    (2015-10-07 09:52)
    Ale to szkaradne...
    Stara Syrenka to przy tym miss...
  • ~Szela
    (2015-08-08 23:23)
    Laminat wszystko przyjmie. Za rok będzie artykuł o milionach zgubionych tu a tam.
    Nie napiszę imiennie bo to już trzeci taki wydmuszek laminowany w kolorze motip 067 pearl, widać to powoli nasza specjalizacja - NEW WARS, Arri (uwaga pozywają za cokolwiek o nich).

    Ja jutro ze szwagrem wprowadzam new beskid, twingo po dachu jest tanio do kupienia, znajomy łodzie robi to po sezonie nam poklei body, najlepsze magnetyzery i chip rezystory zadbają o moc, a zestaw audio boschmann 2 w drzwiach i TUBA podkreśli prestiż modelu.

    Jak nam starczy to jeszcze eko-skóry na wymiar damy. A co.
  • ~Persil
    (2015-10-06 18:30)
    Powinna być elektryczna. To przyszłość takich pojazdów. Na amerykańską Teslę stać pojedyńcze osoby w kraju...
  • ~Roch .K
    (2015-06-30 23:07)
    Syrenka druga wersja ,,sportowa ,,jest 100 razy ladniejsza .

    Ta wersje chyba ktos zrobil specjalnie zeby osmieszyc nasz kraj . Bo niczym specjalnie sie nie wyroznia ,wyglada jak trabant w nowej wrsji.
  • ~zenek
    (2015-07-02 10:44)
    jakby obciac dach to idealny wozek golfowy
  • ~Roch Kowalski
    (2015-06-30 23:53)
    poprawka ---(-kojarzy sie --nie wbilo ,,r ,,)

    i ponizej nie wybilo ,,e ,, w wyrazie ,,wersja,,
  • ~mlody
    (2015-12-06 22:12)
    witam ja ma syrenke z laminatu , ale terz podoba mi sie syrenka z amz kutno ogladalem testy na jout tube na jnternecie .pl ja pytam ile kosztuje taka nowa syrenka z amz kutno , ja posiadam syrenke z laminatu kupilem sama karoserie na kloach , jestem chetny kupic nowa syrenke amz kuto zapytuje o cene tego samochodu osobowego do kupienia ...
  • ~marcowy
    (2016-01-18 09:59)
    Szkoda wydać państwowe pieniądze na to coś. Może ktoś sprawdzi czy ta firma wydała tylko pieniądze z dotacji czy też coś ze swoich.
  • ~gosc
    (2016-03-28 19:40)
    witam wszystkich czytelnikow // od kwietnia ma byc uruchomiona produkcji sryenki na podwoziu spawanym calym karoserji syrenki z lamunatu na wschodzie polski kolo siedlce z silnikiem audi bezynowym , samochody maja byc produkowane w ilosci 70 samochodow na miesjac auto karoseria bedzie z laminatu cale produkowane cale w nowej werscij 106 s ..
  • ~wr