• ~motek
    (2015-06-10 13:30)
    pytam kogo to obchodzi
  • ~SEB
    (2015-06-10 11:03)
    Zarobił to ma. Innym nic do tego.
  • ~mrek
    (2015-06-10 11:02)
    pamietajcie ze w niemczech najbogatsi placa 45 procent podatku dlatego też zarobek lewego czyli 8 i 10 lacznie 18 z bayerniu trzeba podzielic tak naprwde na pol i na konto wplynie mu ok 10 mln eur a nie 18 a to roznica 30 mln zl. w przypadku polski to tylko 33 procent
  • ~przemek
    (2015-06-10 13:25)
    Ale ta cena to z ta Pania ze zdjecia 8, czy bez. Bo tak to bym jeszcze gaz zainstalowal
  • ~dziadek
    (2015-06-10 11:19)
    Kopacz kopie - głupi lud się cieszy - to dobrze, że lud ciemny się cieszy

    Niech dalej kopie w kopaną Blattera i niech ciemny lud wierzy w "sport" w mordę kopaną

    Autko fajne, ale jak jest z mózgiem tego "kopacza" ?
  • ~:-D
    (2015-06-10 15:24)
    Kupić takie auto, to nie jest żaden wyczyn, gdy się odpowiednio zarabia. Są w Europie kraje, gdzie taki samochód jest w zasięgu każdego normalnie zarabiającego specjalisty.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-06-10 23:08)
    Jedno ZAWSZE PAMIETAJ kopaczu pilki, ze ...

    DAS TETZTE HEMD HAT KEINE TASCHEN.
  • ~oblatany
    (2015-06-11 13:14)
    300 na godzinę ? No to sobie w Polsce nie poszaleje.
    I po jakie licho było wydawać tyle pieniędzy, a lepiej ,, malucha" by kupił to by sąsiedzi trochę zazdrościli, a tak kicha.
    Ciekawi mnie czy chłopina na emeryturę odkłada bo znając nasze realia kiedy przyjdzie czas to rękę do państwa wyciągnie bo nie będzie miał za co żyć, bo On to wszystko robił dla ojczyzny, nic dla siebie.
    Przykładem są nasi aktorzy, muzycy, którzy po kilkudziesięciu latach pracy klepią biedę, ale w czasie prosperity były trzy domy, cztery żony, dwie kochanki i ileś tam dzieci.
    Dobrym przykładem Kwaśniewski czy Wałęsa, którzy dostając 6 tyś. + samochód + ochroniarz pytają ,, narodzie jak za to wyżyć" ?
  • ~tekst
    (2015-06-10 11:56)
    To wszytsko juz dotyka granic absurdu .Pilkarz ,czlowiek o dwoch nogach dostaje wynagrodzenie ,ktore nie miesci sier w zadnej granicy zdrowego rozsadku ,biorac pod uwagę tyle biedy wśród ludzi .Niesamowite ...cos tutaj nie gra !!! Niesamowite .KTO I DLACZEGO NA TO POZWALA .Jego potrzeby niczym nie odbiegaja od kilograma zwyczajnej kielbasy ,ktora ceni sobie inny czlowiek jako minimum strawy na jeden dzien . Te wynagrodzenia to iscie mafijny licznik tych, dla ktorych on majac kopnac w swiatlo bramki,otrzymuje bajonska sume . Nikt jeszcze nie otworzyl swojego rozumu taaaaak ,zeby stal sie kosmita np.A on ma tylko dwie nogi i leb mdzy nimi ...tragiczne
  • ~belfer
    (2015-06-10 16:54)
    wystarczy byc matołem i kopac pilke. Droga mlodziezy po co sie uczyc???