• ~Gość
    (2015-06-03 10:50)
    Bez informacji o rocznikach poszczególnych modeli aut, które są najczęściej kradzione, przedstawione dane są niewystarczające dla wyciągnięcia istotnych wniosków.
  • ~xxx
    (2015-06-03 20:01)
    @FOZZZ kradną takie, na które jest popyt... w wawce japońce, VW w reszcie kraju.
  • ~ja i ona
    (2015-06-03 11:03)
    " Przestępcy kradną auta przede wszystkim z chęci zysku." - musieli pewnie badania naukowe robić żeby do tego dojść...
  • ~klara
    (2015-10-21 14:22)
    To tylko potwierdza, że lepiej kraść niż pracować! Skandal! Publikujcie nazwiska złapanych złodziei!!!
  • ~ewa koby
    (2015-06-03 22:38)
    to nie zlodzieje kradna samochody w pl to wyslannicy pzu i innych firm ubezpieczeniowych ala polcja industry ewa koby
  • ~FOZZZ
    (2015-06-03 10:20)
    CIekawe czy kradną takie auta na które jest zapotrzebowanie, czy po prostu kradną te, które łatwiej ukraść. Jeśli opcja nr 2 to grupa VW jest strasznie słabo zabezpieczona.
  • ~Ja ja
    (2015-06-05 14:23)
    Jak to gdzie sie podziały te ukradzione? Stoją na ogólnie dostępnych parkingach ale nikt ich nie widzi poza stałymi mieszkańcami. Ani po licja ani straż miejska. Odnajduja sie po 10 latach u nowych właścicieli, gdy sprawy sie przedawnią. Aty płacz i płać. Za parking też.
  • ~Ciocia Mila
    (2015-11-01 03:01)
    Sa zlodzieje co kradna bulki w sklepie, sa zlodzieje co kradna stare samochody, sa zlodzieje co kradna tysiace I sa zlodzieje co kradna miliardy. No tak to juz jest.
  • ~gfgm
    (2015-06-04 10:16)
    Jak POstawi więcej fotoradarów to nie będą kradli! Nikt nie będzie chciał jechać samochodem !!!
  • ~ssss
    (2015-06-04 01:34)
    A podobno już nie kradną samochodów, znikome są przypadki, taki artykuł ostatnio czytałem na podstawie danych KGP. Więc kto kłamie?