• ~elf
    (2015-05-25 21:45)
    Uczciłem zwycięstwo PiSa i wystąpiłem z KrK właśnie dzisiaj i zachęcam pobożnych rodaków spierdlajacie z tonącego okrętu
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-05-26 11:45)
    Balbina was zniszczy, kara Boza .O-PiS dei rzuci wqs na kolana.
  • ~Rudda
    (2015-05-30 00:40)
    Elektorat Komorowskiego w Cannes stylowi Olbrychscy ?
  • ~an
    (2015-05-29 12:56)
    Re :elf,
    myślę, że napiszesz niedługo z jakiegoś raju , GDZIE SIĘ UDASZ ,ale zanim wyjedziesz przeczytaj sobie we wczorajszym Wprost artykuł pod tytułem LEMINGRACJA, BLOG ALEKSANDRY DYJAK ,W KAŻDYM RAZIE SZEROKOŚCI.
  • ~ale!
    (2015-05-28 08:44)
    Artykuły takie, jak ten POwyżej, jeszcze bardziej POgrąża juz i tak POgrążoną PO. Utrwala zdanie na jej temat. Piszcie tak dalej, a wybory macie przegrane po 10000-kroć.
  • ~ousz
    (2015-05-26 01:17)
    najabrdziej ograniczony art jaki zdarzylo mi sie czytac ostatnio. Ten dziennikarzyna powinien oddac mi moje 5 min zycia, bo strata jest ogromna. art o niczym...
  • ~słowianin
    (2015-05-25 23:51)
    Przestańcie pisać głupoty o syrence, pomnikach Kaczyńskiego, poleceniach Episkopatu itd... Te wpisy świadczą o was, jako o kompletnych idiotach od Paligłupa i wiesia 13
  • ~ustalmy fakty
    (2015-05-25 21:57)
    no doczekaliśmy się,teraz pomnik kaczyńskiego będzie musiał stanąć obowiazkowo ,w każdej miejscowości w Polsce i na każdym skrzyżowaniu ulic...
    Duda będzie tylko polecenia episkopatu i kaczora wykonywał , już pojechał na Jasną górę po pierwsze wytyczne , a wczoraj prezio z nimi uzgadniał co mają robić
  • ~klarneta
    (2015-05-25 21:00)
    Taki PATRIOTA, KTORY CHCE MIEC WSZYSTKO POLSKIE WINIEN JEZDZIC POLSKA SYRENKA.
  • ~Bulba
    (2015-05-26 09:13)
    Co za debilna notka. No chyba, że wypiera się ich własności i mówi, że pożyczył od kolegi.