• ~PACYNKA
    (2015-07-25 00:48)
    ********* I TYLE
  • ~Kotek S>A>
    (2015-06-01 18:14)
    Fajne ale czy silnik będzie ten sam co kiedyś?
  • ~boli
    (2015-05-31 11:56)
    ... Polak mieszkający we Włoszech..lol.
  • ~ENTER złośliwy
    (2015-05-27 16:30)
    Bedzie . Ale-- polakowi można zrobic wszystko , z polakiem -nic . Powodzenia !.
  • ~mig
    (2015-05-27 10:42)
    Uważam, że taki projekt mógłby się udać pod warunkiem wejścia w mariaż ze światowym koncernem - przywiązanie do rodzimej marki samochodu jest spore i jeśli tylko oferuje ona zadowalającą jakość pojazdu, to o sprzedaż można być spokojnym (Skoda, Seat, itd.)
    Priorytetem, jeżeli ma to wyjść poza sferę marzeń, powinny być nadwozia typu 5 drzwiowy liftback, kombi i 4-drzwiowy sedan. Jeśli zaczynamy od coupe, to grupa potencjalnych nabywców dramatycznie się kurczy, tak jak i lista potencjalnych kooperantów.
    Tylko polskie podzespoły ? Ambitnie ... ale obawiam się, że nierealne. Tworzenie sieci serwisowej to duża kasa, dlatego optymalnie "podpiąć się" pod już istniejącą, na jednakowych częściach (wiedza serwisantów !). Można próbować aktywować lokalnych producentów części, ale zbudować samodzielnie markę od zera ? To jak obietnica przedwyborcza - nie do spełnienia !
  • ~telewidz-podatnik
    (2015-05-26 22:38)
    ...a mnie się podoba tylko jest jedno ale...kiedyś nie pozwalał na rozwój naszej motoryzacji i nie tylko wielki brat ze wschodu teraz z zachodu...bracia rodacy na wieki wieków jesteśmy niewolnikami a to wschodu a to zachodu...no cóż pomarzyć dobra rzecz w niedzielę po południu...
  • ~g
    (2015-05-26 21:25)
    Projekt jest niezly.
  • ~..................................................
    (2015-05-26 20:48)
    Jak byłem mały też bawiłem się plasteliną, a jak dorosłem to jakiś cwany k o m u n i s t y c z n y K U T A S liczy że odrobię za niego pańszczyznę -
    p o p i e r d o l e ń c ó w było wielu mając początek przy Jankielu
  • ~Paw37
    (2015-05-26 19:00)
    Stylistyczny koszmarek. Pomieszanie Skody z Polonezem. Masakra.
  • ~gośc
    (2015-05-26 17:57)
    FSO powinno produkować nowe polonezy lub DZT Tymińscy. Produkcja się opłaci pod warunkiem że nasze kochane państwo zamówi je dla Policji , Straży Granicznej, Leśników, spółek skarbu państwa i rządu dla pracowników niższego szczebla. Dotychczas nasze państwo sponsoruje KIA, Opla, Alfę Romeo,Forda i Mercedesa. W każdym państwie zachodnim służby państwowe jeżdża samochodami produkowanymi u siebie.
  • ~X z kontrwywiadu
    (2015-05-26 14:55)
    Duda zarządzi produkcję i będą Polonezy pruć od morza aż po szczyty Tatr
  • ~Bader
    (2015-05-26 13:26)
    ~brzydactwo2015-05-26 10:40
    paskudny przód ... kanciasty, a światła
    Takie pytanie ad hoc
    Wszystkie modele Mitsubishi wprawiają cię w zachwyt? A może masz uczulenie na wszelkie próby stworzenia czegokolwiek.
  • ~nadzieję majacy
    (2015-05-26 13:21)
    zawsze najłatwiej jest krytykować. może podnieść tłuste dupska sprzed komputerów i samemu coś pożytecznego zrobić? chłopaki projekt mi się podoba 3mam kciuki
  • ~am haarec
    (2015-05-26 11:48)
    Rdza mówi do rdzy:poloneza czas zacząć!
  • ~ja
    (2015-05-26 11:40)
    trzeba było ulepić z plasteliny i wtedy sioę podniecać.
  • ~Kuszelas
    (2015-05-26 11:17)
    Tej grupie entuzjastów życzę jak najlepiej, ale ten projekt Poloneza jest po prostu SŁABY!!! Ale próbujcie, Panowie, próbujcie...
  • ~brzydactwo
    (2015-05-26 10:40)
    paskudny przód ... kanciasty, a światła jakieś strasznie wąskie jak u azjaty ... wygląda jak nędzna chińska podróbka, pewnie go tam zaprojektowano ...
  • ~Tedy
    (2015-05-26 09:44)
    jak będzie tani to może być hit a jeśli będzie taki jak nowa Warszawa czyli robiony na zamówienie z 5 l V10 600 km i ceną 1,5 mln zł to nikt tego nie kupi
  • ~dr dunderschtitz
    (2015-05-26 08:27)
    Od dwóch lat czekam na Syrenę, ciekawe co pierwsze uda mi się kupić?
  • ~tt
    (2015-05-26 07:44)
    Tylko życzyć sukcesu w doprowadzeniu projektu do szcześliwego finału.

Może zainteresować Cię też: