• ~Edward Sopot
    (2015-05-15 10:14)
    Wystarczy
    Te drakonskie kary dla ludzi dla których samochód często jest narzędziem pracy ?
    Ci co to wymyślają i egzekwują BEZKARNI ? immunitet ?

    No to straciliście moje poparcie w wyborach !
  • ~normalny
    (2015-05-15 10:38)
    Jak na dłoni,widać pazerność i głupotę stanowiących te restrykcje dla szarego obywatela,a zarazem podatnika,idioci nie pomyśleli ilu przez przypadek straci pracę,nie tylko jako kierowcy,ale też z niemożliwości dojechania do niej/tragiczny stan transportu publicznego/
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-05-15 10:55)
    Tak mafia PEŁOchcę zgnębić Polaków .Mamy najgorsze prawo i przepisy na świecie , PEŁO stworzyło państwo złodziejskie , w którym łupie się podatnika gdzie się d ,aby im żyło się dobrze za nasze pieniądze !!! Polacy czas przepędzić tę złodziejską mafię PEŁO !!!
  • ~logik
    (2015-05-15 09:52)
    Krul wolności podpisał tę ustawę. Teraz kobieta 17 letnia nie mająca więcej niż 150 cm wzrostu będzie musiała jechać w foteliku dla dziecka... hmmm razem ze swoimi dziećmi. Usunęli z ustawy granicę wieku do 12 la.
  • ~gg
    (2015-05-15 10:46)
    bo PO chcę mieć więcej pieniędzy ale państwo policyjne
  • ~Janusz z Niemiec
    (2015-05-19 10:14)
    Ta ustawa jest nowym przykrym działaniem rządu który szuka pieniędzy ! a wcale nie chodziło o karanie kierowców ,tyle że oni są największym potencjałem w tej chwili gdzie można zrobić kasę , Nie dopracowana ustawa grozi rozwojowi korupcji ,złodziejstwa , i samobójstw.Rząd nie ma podniesienie standardu życia biednych mieszkańców, lecznictwa i normalnych zarobków będącym krajem w unii ,
    Polskie społeczeństwo jest jednym z najgorzej opłacanym krajem .
    W Niemczech od lat jest taka ustawa , za przekroczenie 75% szybkości i utrata prawa jazdy , tyle że z taką różnicą , że gość dostaje mandat karny ,pisemnie oraz musi oddać prawo jazdy w dowolnym terminie w czasie jednego roku , poukładać sobie sprawy z pracodawcą , ewentualnie wziąć urlop , nie narażając pracy jak i utrzymania rodziny , a to co widziałem , w TVN , 16 minut po wejściu ustawy w życie , to nie tylko skandal ale bandycki przepis , rząd utrzyma jego rodzinę jak teraz straci pracę ? nieeeeeee, bo nikt o takich późniejszych skutkach nie pomyślał , karać proszę bardzo ale z przemyśleniem i z głową PRODUKOWAĆ nowe ustawy,
  • ~123
    (2015-06-08 16:20)
    Polska staje się państwem policyjnym ,niedługo za szybkie poruszanie po chodniku ściągnie cię na radarze policja i zostaniesz ukarany mandatem,albo cię zamkną.Dziękujemy naszemu rządowi że tak o nas dba.
  • ~a5
    (2015-05-18 20:28)
    Ostatni raz widziałem pieszego policjanta 20 lat temu -teraz wszyscy autami jeżdżą-to jest tanie państwo ?.
  • ~Edward Stoczniowiec K2
    (2015-05-15 10:10)
    No właśnie
    Powyzsze nie dotyczy tych co przy władzy
    Nie dotyczy tych co w tzw wymiarze sprawiedliwości

    reszta motłochu ...niech sie boi !
  • ~cholera z magdalenki
    (2015-05-15 10:02)
    OD KILKU LAT TRWA OGŁUPIANIE POLICJANTÓW I TRAKTUJĄ ICH JAK PSY ŁAŃCUCHOWE