• ~Pawełek
    2015-04-30 14:37
    Fajnie,ale szkoda że nie ma Policji tam gdzie powinna być.A może tylko radary mają opanowane...? Tak zresztą to wygląda.Jakiś wariat na prostej drodze poza terenem zabudowanym postawił znak ograniczający prędkość i już tam stoją z uśmiechem skrzywionym,jakby przed chwilą zjedli cała cytrynę i polują na biednego kierowcę.
    Szkoda gadać mamy Policję ale tylko z nazwy,bo tak naprawdę to są to... a nie powiem bo nie chcę obrażać,ale nie Policjantów tylko ... No nie powiem,ale domyślcie się
  • ~Oles
    2015-04-30 16:01
    MAMY DOSYĆ RUSKIEJ BUDY
    NASTAŁ CZAS ANDRZEJA DUDY !!!
  • ~ajax
    2015-04-30 13:36
    Powinniście jeszcze napisać artykuł jak rozpoznać ukryty w krzakach fotoradar straży miejskiej.
  • ~tak to wygląda
    2015-04-30 15:55
    Wystarczy włączyć myślenie na drodze i nie trzeba rozpoznawać fotoradarów, radiowozów czy SM. Jest teraz taka nagonka na nich, że ustawiają sie w miejscach newralgicznych jak SKRZYŻOWANIA CZY PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH.
    Wystarczy jechać rozsądnie!!! w bajki o tym, że zatrzymali kogoś kto jechał 76 na 70 już nawet dzieci nie wierza...
  • ~bolek
    2015-04-30 16:08
    napisz jeszcze jak rozpoznac niedouczonego dziennikarza.
  • ~alik
    2015-04-30 15:09
    u nas dzisiaj za okazanie legitymacji dziennikarskiej podczas kontroli mandaty z gornej polki za kazde wykroczenie.
  • ~ONN
    2015-04-30 18:01
    byłem biedny nie miałem auta można było jęździc skolko ugodno , teraz nadal nie jestem bogaty ale mam auto ale z jeżdżeniem coraz gorzej
  • ~vh
    2015-04-30 19:17
    Polska policja zle mierzy predkosc wideorejestratorem - dystans 100 metrow nie pozwala poprawnie wykonac pomiaru predkosci metoda posrednia (wizualna obswerwacja samochodu i pomiar wlasnej predkosci).
    tyle ode mnie
  • ~tele-wic
    2015-05-01 14:41
    Panie " Redaktorze", serdeczne dzięki za jakże cenne informacje, gdy zobaczę taki wóz natychmiast zdejmę nogę z gazu, rezygnując z jazdy 200 km/godz. po mieście!
  • ~Piotr - anty wszystko,
    2015-04-30 14:19
    co ja czytam,... nie wiem mamy tylu wykrz(sz)talconych absolwentow szkol wyzszych h(ch)umanistow z powolaniem...ze tez trafilem na taki gniot.
    W sumie poziom ten sam jak w wypadku wywiadow w tnv...mozg rozerwany, widac ta sama uczelnia...