• ~Jarosław K
    2015-04-29 16:29
    durne ciemniaki - ekscytujecie się ściemą zrobioną przez BoR i aż wam się mózgi gotują - trochę rozumu!! Specjalnie pokazali kawałek złomu, żeby się ruskie agenty napatrzyły. O czym wy PiSzecie? Przecież Prezydent jeździ tramwajem!!
  • ~j23i3/4
    2015-04-29 19:36
    Kiedy uwolnia Brunona K. ? Czy dalej bedzie bez wyroku siedziec ?
  • ~Veritas
    2015-04-28 11:05
    Pytanie: Czy BOR bedzie teraz handlowal samochodami? Juz nie bedzie ochranial rzadu i prezydenta??? To niech zmienia nazwe! W zadnym cywilizowanym panstwie ochrona NIE UJAWNIA swojego wyposazenia!!! Udzial BORowikow w tych targach zamienil juz Polske ostatecznie w tandetna burleske ! Czy ten proces da sie jeszcze odwrocic? Przypuszczam, ze watpie...
  • ~ale ale
    2015-04-28 18:02
    Tego cabana wożą - ma się rozumieć - na przyczepie w ruskiej budzie.
  • ~trol
    2015-04-28 05:49
    wszędzie durnie nawet w BOR atą firmę miałem za fachowców okazało sie że to kolejna pomyłka
  • ~ksiadz
    2015-04-28 08:17
    niniejszym stwierdzam, ze opisy pod zdjecia robił prosty chłop małorolny... Moze warto poprosic kogos aby po nas przeczytal? dziekuje za uwage. "daleko do bestii prezydenta USA wyposażonej ma m.in. bank z krwią zgodną z grupą krwi ", " Istnieje możliwość zamontowania na akumulatorze i zbiorniku, który może być samouszczelniający." ale czego? i takie tam kwiaty.
  • ~prawdziwek
    2015-04-28 11:10
    BOR - pierwsza banda durniow, ktora ujawnila swoje wyposazenie i teraz je moze do smietnika wstawic - juz nigdy wiecej nie spelni ono swojej roli! Ale jest i druga banda idiotow - pismaki pokazujace to wszystko z detalami i tak samo opisujace to, czego nie pokazali. Jak widac w Polsce matka glupcow jest zawsze w ciazy - MNOGIEJ!!!
  • ~donek
    2015-04-28 16:09
    Dobrze zrobili. Skąd Brunon K. miałby się dowiedzieć takich detali :-).
  • ~mario11
    2015-04-27 16:19
    na taczkach POwinien jezdzic
  • ~@wiesiek