• ~thrawn
    2015-04-14 11:39
    Nius na pierwszej stronie musi być. Nie jest istotne, że to tylko jest projetk. Też nie jest istotne kto się podejmie tego produkcji. Też nie jest istotne kto znajdzie klientów. Nius jest najważniejszy. Polonez "zmatwych_wstał".
  • ~helmut
    2015-04-14 15:23
    .>do stoczniowiec<Bredzisz jak potłuczony! To wy sami to wszystko zniszczyliście!
    1/ Nie przeczytaliście " Kapitału " Marksa wiec nie wiecie na czym polega kapitalizm,
    2/Już Kisielewski wam mówił w 90 roku że " oni nie wiedzą co czynią, robotnicy chcą budować kapitalizm i do tego bez kapitału. To się nie może udać. Oni tego będą gorzko żałować".
    3/Basia Piasecka chciała w was zainwestować , to zaczęliście wymyślać pensje po kilka tysięcy dolarów , gwarancje zatrudnienia i takie tam pierdoły nie rozumiejąc że nikt nie kupi tych waszych statków przy takich kosztach,
    4/ Te 3 stocznie polskie były pobudowane pod ruskich oni kupowali całą produkcje, na te wasze statki nie było chętnych na świecie na dłuższą metę. Jak pokazaliście ruskim wała to ruscy się wypieli i zaczęli zamawiać statki u innych. Co nie wiedzieliście do kogo te statki idą?
    5/ To samo było z FSO. Chciał to w pierwszej kolejności kupić VW. Jak zaczęli wymyślać związkowcy gwarancje zatrudnienia i inne socjalne pierdoły to się zwinęli i poszli do Czechów i tyle. Więc było możliwe ze tak by wyglądał ten polonez jeżli FSO kupił by VW. -vide Skoda jak się rozwija! Tylko tam nie było głupich związków zawodowych - vide Solidarność!
  • ~POlsza kraj jaj
    2015-04-14 09:27
    A silnik,z kosiarki czy motoPOmpy?
  • ~FSO / BMW fan
    2015-06-01 03:37
    @dajcie spokoju , Ty siedziałeś w ogóle w Polonezie czy tylko tak sobie piszesz?
  • ~dajcie spokoju
    2015-05-25 09:33
    Polonez nawet za komuny to była kupa.Silnik- co dużo palił i sie psuł, nie mówiąć juz o blachach co gniły i zawieszeniu co strzelało.Dlatego nawet jak by się na nowo narodził,to wiadomo,że to bedzie przeciętne awaryjne auto.wykonane drogąmetodą niestety z tandetnych materiałów.Komuchy musza zarobćc przecież.Albo prototyp nowej Warszawy.Widzieliście jak wygląda z przodu.Tylko debil wierzy,że to się będzie podobac.Przód jak auta tanie z lat 50-tych no koszmar.Strasznie paskudny
  • ~oszalałyze szczęścia
    2015-04-15 18:12
    Czyli w tym samochodzie będzie można zrobić cupę? Jesli nie chcesz mojej zguby Poloneza daj mi luby(Waldemar Pawlak)
  • ~xcvrz
    2015-04-15 07:35
    wirtualny samochód, wirtualny rząd, wirtualny prezydęndt, wirtualne państwo nieustających sukcesów
  • ~Karol
    2015-04-15 07:06
    Jaś nie doczekał.Skończyło się na fantazjach w OBR na Waszyngtona,jak wcześniej z syreną kabrio.Makaroniarze do końca trzymali łapę na Poldku.Najlepiej wyszła na tym pejsata deweloperka,setki ha za friko.
  • ~szmalcownik
    2015-04-14 22:08
    Ten Polak nalzy do zespolu tych szesciu, ktorzy kreca drabina tego, ktory przykreca zarowke. Polak to potrafi...sie zes.ac !
  • ~Bronisław Komórkowski
    2015-04-14 20:19
    Tylko Borewicz w Akwarium ! Takie projekty sprawiają bul !!!